+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Ampulky pro péči o mastnou problematickou pleť Anti-Pollution Ampoule 2ml 10 ks

Skladem
  • 724 Kč

  • Bez DPH: 598 Kč


Ampulky pro péči o mastnou problematickou pleť Anti-Pollution Ampoule 2ml 10 ks

Mastná pleť - rizika a problémy

K mastné pokožce dochází v důsledku nadměrné sekrece mazových žláz, obvykle na pozadí endokrinních poruch, nedodržování hygienických a nutričních standardů. Povrch kůže se stává místem aktivní reprodukce patogenní a podmíněně patogenní mikroflóry, která způsobuje zánět. To představuje pro jednotlivce morální i čistě zdravotní problém kvůli nebezpečí šíření infekce po celém těle.

Ampulky pro mastnou problémovou pokožku vám umožní radikálně bojovat s infekcí, stimulovat místní imunitu a zlepšit stav a trofismus tkání. Je třeba poznamenat, že kosmetika nemá antibiotické vlastnosti, jejím účelem je zvýšit přirozenou odolnost mastné pokožky citlivé na vnější agresi.

Popis ampulkové kosmetiky

Ampulky pro mastnou problematickou pleť Anti-Pollution Ampoules o objemu 2 ml jsou baleny po 10 kusech v sadě. Kompozice se používá se zařízeními pro neinvazivní mezoterapii, v mikroproudové terapii a RF-liftingu. Kosmetika je profesionální a zahrnuje čistě salonní nebo klinické aplikace.

Obsah ampulí má příjemnou tyrkysovou barvu. Koncentrát obsahuje dvě rostlinné složky: extrakt z marubie obecné (shandra nebo koňská máta) a řasy Padina fucus. Akce složek se navzájem harmonicky doplňují.

Marrubium obyčejné

Shandra extrakt:

  1. Poskytuje ochranu kožních buněk před volnými radikály a toxiny.
  2. Podporuje bariérové vlastnosti pokožky.
  3. Normalizuje tkáňový metabolismus.
  4. Reguluje energetické procesy v kůži, včetně snížení intenzity zánětu.

Řasy Padina

Složka podporuje regeneraci proteinových struktur, které zajišťují mechanickou odolnost a pružnost pokožky. Povrch kůze se stává méně ochablým. Kromě toho mají biologicky aktivní složky řas také antioxidační vlastnosti, podporují eliminaci produktů rozpadu tkání během zánětu.

Kromě protizánětlivého a bariérového účinku mají ampulky pro mastnou problémovou pokožku účinek proti stárnutí zvýšením turgoru.

Výhody ampulkové kosmetiky

Ampulky pro mastnou problematickou pleť vyvíjí přední evropský výrobce přístrojové kosmetiky. Nabízíme vám nákup prvotřídního terapeutického a profylaktického činidla, které bylo odborníky velmi oceněno a vděčná zpětná vazba od pacientů.

Problémy s mastnou pokožkou, zejména akné a post akné, jsou tradičním problémem pacientů. Nabídnutím účinné metody k odstranění nepříjemného problému zvýšíte popularitu svého salonu nebo kanceláře a potvrdíte svojí přízeň k progresivním metodám přístrojové kosmetologie.

Nabízíme nákup ampulí pro mastnou problémovou pokožku za cenu výrobce s dodáním do jakéhokoli města v České Republice. Na vaše přání provede odborník společnosti ALVI PRAGUE školení pro vaše zaměstnance v našem showroomu nebo online. Garantujeme kompatibilitu ampulí se všemi zařízeními naší značky, kde se používají ampulkové koncentráty.

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky