+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Přistroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000

Skladem
 • 252 781 Kč

 • Bez DPH: 208 910 Kč


Přistroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000

Přistroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000 je novým přírůstkem do řady fyzioterapeutických zařízení značky Alvi Prague. Zvýšený výkon aparátu a vylepšený kontrolní systém dělají tento přistroj nenahraditelným při řešení celé řady problémů muskuloskeletálního systému, krevních cév, pojivové tkáně a lidského těla v celku.

Nová přistroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000 a její předchůdce jsou klasifikovány jako pneumaticko-mechanické defokusované zařízení. Transformací elektrického proudu vytváří zařízení mechanické vibrace významné amplitudy pro komplexní účinek na patologickou oblast. Účinnost jeho použití je 80 - 85%, což zaručuje pozitivní výsledek procedur léčby rázovou vlnou.

Terapie rázovou vlnou na přistrojí FioPro 2000 se provádí ambulantní, dle lékařských a obecných indikaci. Mechanické vibrace pronikají biologickými tkáněmi a nezanechávají žádné stopy po ošetření. Trvání 1 procedury se pohybuje mezi 15 - 40 minutami, po kterých může pacient jít domů. Celková délka kurzu se volí podle indikací.

Koupit Přistroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000 je lukrativní volba pro fyzioterapeuty, neurology, ortopedy, traumatology a další specialisty, kteří mají zájem o efektivitu léčby a dosažení profesionálního úspěchu.

Právě teď si můžete objednat nové zařízení terapií rázovou vlnou FioPro 2000 pro svou kliniku, kosmetický salon nebo soukromou praxi na oficiálních stránkách společnosti Alvi Prague. Naučíme vás principy jeho práce, metodiku provádění postupů a poskytneme příslušné informace o specifikách používání zařízení. Zavolejte nám pro konzultaci.

přistroj terapií rázovou vlnou fiopro 2000

Přístroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000- co to je?

Jedná se o inovativní vývoj inženýrů české značky Alvi Praha. Technické charakteristiky a možnosti přístroje terapií rázovou vlnou FioPro 2000 zatím nemají žádné analogy v EU!

Přistroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000 je inteligentní zařízení s dotykovou obrazovkou ovládacího systému. Velmi kompaktní, ergonomické a esteticky atraktivní zařízení převádí elektrický proud na mechanické vibrace, které vykazují vysokou energetickou amplitudu a krátké trvání pulsu s pracovní frekvencí 1-21 Hz. Impulzy vytvářené zařízením snadno a bezbolestně pronikají do měkkých tkání těla a působí terapeuticky na husté formace těla - kost, chrupavka, tuková tkáň a patologické formace.

medicínská technika přistroj terapií rázovou vlnou fiopro 2000

Princip činnosti a účinnost přístroje terapií rázovou vlnou FioPro 2000

Metoda terapií rázovou vlnou byla vyvinuta v 90. letech 20. století. díky výzkumu skupiny švýcarských a německých vědců. Jeho princip působení je založen na schopnosti rázových vln působit na akusticky husté struktury těla, což způsobuje destruktivní nebo stimulační účinek - odpovídající síle pronikajícího impulsu.

Provádění terapií rázovou vlnou zahrnuje vytvoření rázové vlny, která způsobí okamžité stlačení a následné natažení biologických tkání těla v postižené oblasti. Ve skutečnosti se jedná o terapeutickou masáž, která se provádí pouze na povrchu těla, ale v hloubce, což vám umožňuje stimulovat všechny důležité funkce, procesy a reakce.

Úpravou síly rázové vlny lze dosáhnout následujících výsledků:

 • aktivovat lokální krevní oběh, tok lymfy, metabolické procesy a lipolýzu;
 • eliminovat napětí, bolest a stagnaci tkání;
 • zlepšit trofickou tkáň a růst nových mikrokut ;
 • prohloubit procesy regenerace a osteogeneze;
 • obnovit fyziologickou sílu a pružnost všech struktur muskuloskeletálního systému;
 • ničit patologické formace - růst kostí, vláknité léze atd.
 • zvýšit stabilitu struktur pohybového aparátu vůči úrazům a fyzické námaze.

Terapie rázovými vlnami je neinvazivní metoda používaná k léčbě a prevenci široké škály patologií. Při správném provedení procedury ona nemá vedlejší účinky a poskytuje stabilní, dlouhodobý výsledek pro uzdravení.

přístroje terapii rázovými vlnami foipro 2000

Indikace pro terapii rázovou vlnou

 • Nemoci pohybového aparátu, včetně nemocí způsobených degenerativními a dystrofickými změnami souvisejícími s věkem.
 • Pomalu se hojící zlomeniny a rány.
 • Kardiovaskulární patologie.
 • Bolest pánev, erektilní dysfunkce a onemocnění prostaty nebakteriálního původu.
 • Myofasciální a bolestivý syndrom.
 • Změny kůže a měkkých tkání související s věkem.
 • Lokální usazeniny tuku a celulitidy.
přistroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000

Bezpečnost přístroje terapií rázovou vlnou FioPro 2000

Přístroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000 vyrobený společností Alvi Prague prošel všemi nezbytnými testy a povinným certifikačním postupem pro normy kvality a bezpečnosti EU.

Návratnost investic při koupí přístroje terapií rázovou vlnou FioPro 2000

Cena procedury terapie rázovou vlnou v Praze a České Republice se pohybuje kolem 500 korun za 1 proceduru. Dosažení stabilního zisku tedy nebude trvat déle než 40–45 dní.

Přistroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000 2

Proč byste si měli koupit přístroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000: výhody metody a zařizení

Terapie rázovými vlnami je vědecky založená fyzioterapeutická metoda lečení, jejíž účinnost je prokázána dvojitě slepými vyzkumy. V některých případech včasné použití terapií rázovou vlnou pomáhá se vyhnout chirurgickému zákroku, dlouhodobému užívání léků a době zotavení, což samozřejmě laka zákazníky, a to zaručuje poptávku po postupech.

Koupit přístroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000- rozhodnutí, které ocení praktické lékaře a jejich pacienty. Schopnosti nového UVT zařízení jsou opravdu působivé.

 • Primární efekty již po 1 sezení.
 • Prodloužený léčebný účinek.
 • Absence doby zotavení.
 • Kombinace terapií rázovou vlnou s dalšími metodami fyzioterapie - cvičení, elektroforéza, balneoterapie, parafinová terapie atd.
 • Dotykové ovládání + pracovní nastavec s  ovládacím joystikem.
 • Životnost nastavce - 1000 000 impulsy.
 • 8 předinstalovaných programů.
 • tělo z eloxovaného hliníku.
 • Rozšířené vybavení - 5 nasadců různých průměrů.
 • Žádné timeouty v práci.

Přístroj terapií rázovou vlnou FioPro 2000 je univerzální, multitaskingové zařízení prémiového segmentu, navržené pro efektivní a velmi relevantní postupy v naší době.Pořízení inovativního modelu vybavení pomůže posílit autoritu specialisty, získat důvěru pacientů (klientů) a dosáhnout úspěchu.

FioPro 2000 Přistroj terapií rázovou vlnou

Obecné informace o přístroji terapií rázovou vlnou FioPro 2000 a postupech pro terapii rázovými vlnami

Zařízení je poháněno běžným výkonem konverze elektrické energie na bezbolestné mechanické impulsy. Použití zařízení nevyžaduje anestetikum, což výrazně zjednodušuje průběh procedur.

Průměrná doba trvání 1 procedury je asi 15 - 40 minut.K jeho provedení musí odborník zvolit špičku pracovní nástavce (přiměřenou nárazové zóně) a aplikovat kontaktní gel na povrch těla, což zajistí dobré posunutí nástavce a usnadní pronikání impulsů.

Celková délka kurzu je stanovena pro každého pacienta (klienta) individuálně - přiměřeně lékařské, preventivní indikace nebo složitost estetických problémů.Celková délka kurzu je stanovena pro každého pacienta (klienta) individuálně - přiměřeně lékařské, preventivní indikace nebo složitost estetických problémů.

Zařízení si můžete zakoupit za cenu výrobce v našem showroomu v Praze nebo přímo na webových stránkách společnosti!

Přistroj terapií rázovou vlnou - 6

Funkce přístroje

Terapie rázovou vlnou

Tlak kompresoru

0,5 až 10 Bar

Frekvence působení

1 až 21 Hz

Počet expozičních zón

10 předinstalovaných programů

Elbow (loket), Knee (koleno), Shoulder (rameno),

Hip (kyčelní kloub), Pubic Symphysis (pánev),

Wrist (zápěstí), Lumbar region (bedra), Ankle (kotník),

Fat accumulate (Hromadění tuku),

ED therapy (Léčba erektilní dysfunkce).

Parametry sítě

Parametry sítě

220-240 V / 50 Hz

Příkon

300 W a méně

Bezpečnost

Třída ochrany

IP31

Celkové rozměry

Celkové rozměry

475*360*225 mm

Váha (netto)

14.35 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Zařízení terapií rázovou vlnou FioPro 1000

Zařízení terapií rázovou vlnou FioPro 1000

Zařízení terapií rázovou vlnou FioPro 1000 - nový přístup ..

166 282 Kč Bez DPH: 137 423 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky