+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Sada ampulí Individual & Cosmetics všech typů 8x2ml

Skladem
 • 566 Kč

 • Bez DPH: 468 Kč


Sada ampulí Individual & Cosmetics všech typů 8x2ml

Sada ampulí Individual & Cosmetics všech typů pro profesionální péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu. Sada obsahuje přípravky, které pomáhají omlazovat a ošetřovat problémovou pokožku.

Sada ampulek pro efektivní profesionální péči o pokožku obličeje, krku, dekoltu

Ampulky se stále častěji používají k profesionální péči o pokožku obličeje. Výrobci nabízejí koncentrované přípravky, které lze použít k řešení různých problémů spojených se změnami souvisejícími s věkem a nedokonalostmi pokožky. Sada obsahuje připravky s různými druhy účinných látek, což vám umožňuje vybrat prostředky s přihlédnutím k individuálním problémům pacienta.

Jaké ampulky jsou součástí sady?

Sada pro profesionální péči o pleť obsahuje 8 druhů ampulí. Můžete si koupit sadu, která obsahuje následující typy připravků:

 • rostlinné meristémy;
 • kolagen;
 • peptidy;
 • prostředky pro ošetření problematické mastné pokožky;
 • regenerační přípravky;
 • péče proti stárnutí;
 • antistresové;
 • 3 druhy kyseliny hyaluronové pro intenzivní hydrataci.

Poté, co se kosmetička rozhodla koupit sadu ampulí, získá kompletní „arzenál“ pro řešení různých typů problémů.

Co jsou rostlinné meristémy?

Připravek obsahuje vysokou koncentraci kmenových buněk, které se získávají v laboratorních podmínkách a cesmíně. Kmenové buňky nebo nediferencované buňky si zachovávají svoji účinnost po celý život. Když jsou nediferencované buňky v těle, vstupují do metabolismu a podporují aktivní regeneraci pokožky. Výsledkem je rychlé a výrazné omlazení. Po použití ampulí s rostlinnými meristémy ze soupravy pro péči o pokožku je vidět následující účinky:

 • zvýšení pružnosti pokožky;
 • ovál obličeje se stává výraznějším;
 • věkové vrásky jsou vyhlazeny;
 • pokožka se stává zdravou a vizuálně mladistvou;
 • barva pleti se zlepšuje;
 • procesy přirozeného stárnutí se zpomalují.

Použití ampulek s meristémy na obličej poskytuje dlouhodobý a výrazný výsledek. Sérii procedur lze opakovat za 6-8 měsíců.

Jaká je funkce kolagenu

Sada obsahuje kolagenové ampule. Právě tato látka je „zodpovědná“ za mladistvost pokožky. Časem přirozená produkce kolagenu klesá, což vede ke ztrátě pevnosti pokožky a tvorbě vrásek. Kolagenový přípravek z profesionální sady pro péči pomůže obnovit nedostatek kolagenu, pokožka bude pružnější, jemné vrásky budou vyhlazeny, záhyby pokožky se zmenší a ovál obličeje bude výraznější.

K čemu se používá peptidový koncentrát?

Aktivní peptidy, které tvoří přípravek ze soupravy, přispívají k produkci a zachování elastinu v kůži - látce, na které závisí mladistvost pokožky. Použití připravků s peptidy ze sady ampulí pomáhá omlazovat a zlepšovat vzhled pokožky.

Jaké látky jsou obsaženy v ampulích pro mastnou a problémovou pokožku

Sada obsahuje přípravek, který umožňuje odstranit přebytečnou mastnotu pokožky, ampule obsahuje dvě složky, z nichž jedna je zodpovědná za hloubkové čištění, druhá zvyšuje odolnost pokožky před škodlivými vlivy, zachovává strukturu tkáně a neutralizuje antioxidanty. Výsledkem užívání přípravku bude normalizace mazových žláz, hloubkové čištění, zmenšení velikosti pórů a celkové omlazení.

Jaký je účinek regeneračních ampulí?

Regenerační sloučeniny v sadě ampulí pomáhají urychlit proces regenerace buněk. Obsahuje také vitamín C, který zvyšuje buněčnou imunitu.

V důsledku účinku přípravku bude pokožka spolehlivě chráněna před vlivy prostředí. Neutralizuje také volné radikály a stimuluje produkci kolagenu.

Jak funguje přípravek na stárnoucí pleť?

Sada obsahuje přípravek, poskytující účinnou péči proti stárnutí. Koncentrát obsahuje kolagen, peptidy, ceramidy. Aktivní složky přípravku vyplňují vrásky zevnitř, působí jako výplň. V důsledku použiti přípravku je pokožka vyhlazená, zvyšuje se pružnost, obličej vypadá vizuálně mladší.

Kdy se používají antistresové léky?

Antistresové přípravky pro normalizaci pokožky ze sady ampulek se používají v případě matné "unavené" pleti, za přítomnosti podráždění, nadměrné suchosti a odlupování. Aktivní složky pomáhají zlepšovat stav pokožky, hydratují, detoxikují, zmírňují podráždění.

Jak jsou účinné produkty kyseliny hyaluronové?

Dalším přípravkem, který si obdržíte v sadě ampulek, je přípravek se třemi druhy kyseliny hyaluronové. Tato látka je nezbytná pro syntézu kolagenu, zajišťuje zachování vlhkosti v buňkách epidermis. Speciálně vyvinutý vzorec třísložkové kyseliny hyaluronové nemá v České Republice obdoby. Přípravek napomáhá účinné hydrataci a omlazení.

Výhody sady ampulí

Nabízíme k prodejí sadu ampulek vyvinutou německou společností INDIVIDUAL COSMETICS. Značka vstoupila na trh v roce 1994 a rychle si získala důvěru zákazníků. Profesionální kosmetika INDIVIDUAL COSMETICS je používána nejlepšími evropskými kosmetologickými klinikami. Nyní si můžete koupit značkové výrobky v České Republice. Mezi výhody sady ampulek patří:

 • vysoká koncentrace účinných látek ve snadno asimilovatelné formě;
 • vědecký přístup ve vývoji každého léčiva ze sady ampulí;
 • důkladné klinické zkoušky před zahájením sériové výroby;
 • klinicky prokázaná účinnost každé ampulky v soupravě;
 • bezpečnost použití.

Pomocí sady ampulí ve své práci mohou kosmetologové zvýšit účinnost postupů a zaručit svým pacientům rychlé dosažení výrazného prodlouženého výsledku.

Proč je výhodné spolupracovat s Alvi Praha?

Naši specialisté se orientují v nejnovějších moderních kosmetologickych trendech a rychle nabízejí svým klientům nejefektivnější přípravky. Nabízíme sadu ampulek za konkurenceschopné ceny, organizujeme dodání do všech regionů a nabízíme našim zákazníkům efektivní informační podporu.

Díky spolupráci s námi se budete moci rychle dozvědět o všech nových produktech na trhu estetické kosmetologie rychleji než vaši konkurenti a budete si jisti, že kupujete spolehlivou sadu produktů, které plně vyhovují deklarovaným charakteristikám.

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky