Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550

Skladem
 • 661 446,50 Kč

 • Bez DPH: 546 650,00 Kč

Cashback 0% -

0 recenzí


Doprava zdarma pro objednávky nad 12 500 kč / 500 €
 • Značka: Alvi Prague
 • Product Code: MED-X Er Glass 1550


Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj, který navrací atraktivitu a sebejistotu a zbavuje vrozených nebo získaných vad pokožky. Po několika sezeních se obnovuje přirozený proces regenerace a zlepšuje se metabolismus.

Alvi Prague nabízí laser, který efektivně a bezbolestně řeší nejrůznější problémy klientů kosmetický salonů. Zařízení bylo certifikováno dle evropských bezpečnostních norem, prošlo testováním a odpovídá normám kvality v ČR.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj

Jak funguje erbiový frakční laser

Hluboká neablační frakční fototermolýza se provádí pomocí MED-X Er Glass  za použití záření s vlnovou délkou 1550 nm. Toto spektrum záření proniká až do hloubky 1400 µm, a to znamená, že dosahuje retikulární vrstvy dermis. Rekonstrukce hloubkových vrstev kůže umožňuje napravovat výraznější vady. Tato metoda je optimální pro vyhlazení linek a jizviček, vyhlazení povrchu a textury pokožky, její vypnutí a zpevnění.

Erbiový laser MED-X Er Glass 1550 generuje energetický paprsek, který proniká kůží do hloubky okolo jednoho milimetru. Koncentrovaný světelný tok je absorbován a rozptýlen vodou obsaženou v lidském těle, proto využití této metody je bezpečné a nevede ke vzniku popálenin.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 1

Použití laseru v estetické a léčebné kosmetologii má řadu pozitivních účinků:

 • Eliminuje změny stavu pokožky související se věkem.
 • Zlepšuje vrozené nedokonalosti pleti nebo získané během života vady.
 • Vyhlazuje mimické vrásky.
 • Vypíná rýhy v místech, kde se hromadí více tukové tkáně nebo přirozené rýhy v oblasti kloubů.

Frakční laser MED-X Er Glass 1550 pomůže dosáhnout trvalého efektu omlazení, zbaví dermatologických problémů vrozeného nebo získaného původu. Tato metoda estetické kosmetologie úspěšně nahrazuje chirurgický zákrok.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 3

Vlastnosti přístroje

Erbiový laser je navržen jako přechodná varianta mezi přístroji s vlnovou délkou 2940 nm a analogickými zařízeními, které využívají oxid uhličitý. Speciální posunutí rozsahu snižuje absorpci energie vodou obsaženou v lidském těle. Proniknutí laserového paprsku do tkání nezpůsobuje ablaci buněk. Dostává se na zadanou hloubku a postupně se zahřívá, následně začíná koagulace. Částice se srážejí, což zabraňuje poškození kůže a neovlivňuje vnější vrstvy epidermis.

V erbiovém laseru jsou atomy aktivní látky aplikovány do těla skleněného optického vlákna, které vytváří úzce zaměřený tok částic pro šetrné působení na problematická místa, vrásky a jiné oblasti.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 4

Dlouhotrvající účinek

Frakční laser je unikátní zařízení, díky němuž lze dosáhnout trvalého omlazení tkání na buněčné úrovni. Pulzní energie přístroje dosahuje až 120 mJ v závislosti na zvoleném režimu, což umožňuje rozdělení světelného toku a působení na ošetřovanou oblast laserovým paprskem. Nástavec laseru generuje paprsek obsahující až 2601 bodů. Vyvolávají mikroskopické zahřívání, v jejich místě se spouští proces řízeného zánětu aniž by docházelo k zasažení okolní oblasti produkty rozpadu odumřelých buněk. V důsledku toho začíná aktivní rozrůstání tkání a tvorba proteinového základu, což vede k omlazení a zpevnění pokožky.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 6

Erbiový frakční laser a příslušenství

Alvi Prague vyrábí a dodává zařízení pro podniky specializující se na estetické medicíně a kosmetologii, zdravotnická zařízení a gynekologické ordinace. U nás můžete zakoupit frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 s dodáním po celé ČR.

Součástí balení je:

 • MED-X Er Glass 1550 s LCD displejem pro provádění nastavení a sledování parametrů ošetření.
 • Dva klíče pro spuštění a vypnutí laseru.
 • Opletený ohebný napájecí kabel chráněny před vniknutím vlhkosti a vnějším rušením.
 • Startovací pedál s připojovacím kabelem.
 • Ergonomický laserový nástavec.
 • Sada hlavic pro nástavec

Laserový přístroj je vybaven kolečky se zarážkou, což umožňuje bez námahy pohybovat s přístrojem a  umísťovat ho v nejpohodlnější poloze.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 7

Technické parametry

Erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je kompaktní přístroj, který je vhodný pro časté použití. Hmotnost zprovozněného přístroje činí 41,5 kg a rozměry jsou 963x505x480 mm. Hmotnost laseru v balení je 62,16 kg a rozměry balení činí 1052x620x644 mm.

Generovaná energie se liší podle nastavení. V režimu „Moving“ laser funguje v rozsahu 1–30 mJ a v režimu „Stamp“ 1–120 mJ.

Laser se vyznačuje vysokou spolehlivostí. Při každodenním používání životnost diodového bloku činí 10 000  hodin i více.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 8

Možnosti generování světelného bodu

V závislosti na nastavení a režimu frakční erbiový laser maximální vyzařovaná světelná skvrna je 4x4 cm. To umožňuje zkrácení doby ošetření, což je zvláště důležité při ošetřování choulostivé pleti nebo při gynekologických zákrocích.

Sada násadců pro laserový nástavec umožňuje změnit tvar světelného paprsku. Přístroj má k dispozici ovál, půlměsíc a několik variant polygonů. Díky tomu lze snadno zvolit tvar vhodný pro konkrétní případ a vyhnout se zasažení zdravého okolí.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 9

Bezpečnost pacienta a odborníka

Pokud se rozhodnete pořídit si frakční erbiový laser, získáte spolehlivé vybavení do své lékařské ordinace nebo kosmetického salonu. Zařízení je certifikováno v souladu s evropskými požadavky, má čtvrtou bezpečnostní třídu a splňuje normu IP31.

Pro ochranu provozovatele přístroje a pacienta jsou k dispozici speciální brýle, které chrání oči před negativními účinky koncentrovaného světelného toku. Před přehřátím je přístroj chráněn chladicí systém, který zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu v blízkosti funkčních jednotek.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 10

Snadné používání přístroje

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý přístroj,  zvolte frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550. Dodáváme po celé ČR. V souladu s bezpečnostními požadavky mohou používat přístroj k provádění ozdravných nebo kosmetických procedur pouze kvalifikované osoby, které absolvovaly speciální školení. Avšak přístroj s promýšlenou funkčností lze snadno ovládnout za velmi krátkou dobu a rychle se pustit do práce.

Pro ty, kdo chce urychlit tento proces, Alvi Prague nabízí školení od výrobce, během kterého se dozvíte všechny aspekty používání frakčního erbiového laseru MED-X Er Glass 1550.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 11

Volba profesionálů

Rozhodnutí o koupi erbiového laseru je správným krokem pro zlepšení služeb vaší kliniky nebo zdravotnického zařízení. Při vývoji tohoto přístroje naši inženýři, projektanti a testeři vycházeli z přání lékařů a kosmetologů. Přístroj je vybaven maximálně jednoduchým a uživatelsky přívětivým rozhraním pro usnadnění a urychlení nastavení a  vyvarování se chybám při užívání.

Frakční laser má erbiové sklo, díky kterému se vyhnete těžkým popáleninám a jinému poškození pokožky pacientů. Díky tomu se zkracuje doba zotavení po zákroku. Díky postupnému zahřívání světelného toku s rovnoměrnou absorpcí energie nemají pacienti žádné nepříjemné pocity. Ve většině případů aplikace anestezie není nutná.

Proč zvolit právě nás?

V Alvi Prague můžete zakoupit frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 s dodáním po celé ČR. Naše společnost nabízí vlastní produkt, záruku 18 měsíců, informační podporu a odborný servis po celou dobu provozu.

Frakční erbiový laser MED-X Er Glass 1550 je inovativní přístroj 12

Typ laseru

frakční erbiový

Energie:

v režimu "Moving"

v režimu "Stamp"

 

od 1 mJ do 30 mJ;

od 1 mJ do 120 mJ.

Doba trvání impulzu:

v režimu "Moving"

v režimu "Stamp"

 

0,1–3 ms;

0,48 ms.

Frekvence podávání impulzů:

v režimu "Moving"

v režimu "Stamp"

 

100–600 Hz;

1500 Hz.

   

Délka vlny světelného záření

1550 nm

Maximální velikost světelného bodu

4x4 cm

Životnost diodového bloku

do 10 000 hodin a více

Zaručená životnost diodového bloku

18 měsíců

Počet světelných bodů

max. 2601 bodů

Tvar ošetřovacího bodu

obdélník, elipsa, kruh, čtverec, trojúhelník, šestiúhelník, půlměsíc.

Směrový paprsek

polovodičový laser s vlnovou délkou 650 nm, výkon až 5 mW

Systém přenosu laserového paprsku

Optické vlákno z erbiového skla

Chladicí systém

Vzduchový

Parametry přístroje

Parametry napájení

220–240 V / 50 Hz

Příkon

⩽ 500 W v závislosti na zvoleném režimu a intenzitě.

Třída ochrany

IP20

Rozměry přístroje (VxHxŠ)

963*505*480 mm

Hmotnost přístroje (netto)

41,5 kg

Základní vybavení

1.

Frakční laser MED-X Er Glass 1550

1 ks

2.

Klíč pro zapnutí/vypnutí přístroje; 

2 ks

3.

Napájecí kabel

1 ks

4.

Pedál s připojovacím kabelem.

1 ks

6.

Laserový nástavec

1 ks

8.

Násadce pro laserový nástavec

3 ks

9.

Ochranné brýle pro specialistu

1 ks

10.

Ochranné brýle pro klienta

1 ks

13.

Provozní příručka

1 ks

14.

Přepravní obal

2 ks

Spotřební materiály

15.

Pojistky

2 ks

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky