+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Přistroj chlazeni pokožky Cryo Strong

Skladem
 • 5 088 Kč

 • Bez DPH: 4 205 Kč


Přistroj chlazeni pokožky Cryo Strong

Bezpečnost a pohodlí při ošetřeních laserem

Během laserových procedur dochází k silnému zahřívání pokožky. Aby se zabránilo popálení, používají se různé způsoby chlazení, jednou z inovativních metod je použití přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong. Rozhodnutím o koupi přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong budete moci svým zákazníkům poskytnout pohodlné a bezpečné laserové procedury.

Komu se doporučuje zakoupit chladič vzduchu pro pokožku?

Pokud ve své praxi používáte laserové epilátory, přístroje pro odstraňování tetování, provádíte frakční omlazení pokožky, používáte jiné typy procedur spojených s ohříváním pokožky nebo způsobováním bolestivých pocitů, je nutné zakoupit přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong.

Můžete také doporučit nákup přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong do fyzioterapeutických salonů a dermatologických klinik.

Jak funguje přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong?

Pomocí zařízení se do ošetřovaných oblastí pokožky přivádí proud ochlazeného vzduchu. Studený proud je dodáván pomocí flexibilní trubky s termoplastickou tryskou, která poskytuje bodový efekt. Ochladí se pouze oblast postupu, pacient nebude cítit nepohodlí ze studeného vzduchu.

Kdy se doporučuje používat přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong?

Přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong se doporučuje používat pro jakýkoli typ procedury se zahříváním pokožky. Přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong používají:

 • při odstraňování tetování a stařeckých skvrn pomocí laserové terapie;
 • s frakčním laserovým omlazením;
 • v procesu fototermolýzy;
 • pro obnovu povrchu kůže a další typy procedur spojených s bolestí.

Můžete také použít přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong pro následnou péči. Chlazení pokožky proudem vzduchu sníží riziko otoku, zarudnutí atd.

Je bezpečné používat přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong?

Přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong bylo vyvinut inženýry společnosti Alvi Prague. Naši specialisté vzali v úvahu všechny potřeby moderních kosmetologů, použili inovativní technologie a materiály. Náš přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong je vybaven řídicími systémy a má ochranu proti přepětí. Pokud jde o postup chlazení pokožky, tato metoda nemá žádné kontraindikace.

Jaké jsou vlastnosti přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong?

Vyvinuli jsme přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong na kůži, který uvolňuje proud vzduchu o teplotě -15°C. Zařízení zlepšuje účinnost laserových procedur a snižuje rizika a komplikace spojené s přehříváním pokožky. Pro přívod vzduchu se používá hadice se spolehlivou tepelnou izolací, vybavená pohodlnou termoplastickou tryskou.

Zařízení je vybaveno moderním řídicím systémem a digitálním displejem, který vám umožňuje řídit průběh postupu pro chlazení pokožky vzduchem.

Jaké jsou výhody přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong?

Rozhodnutím o koupi přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong získáte pohodlné a efektivní kosmetologické vybavení.

Mezi výhody přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong patří:

 • vysoce kvalitní montáž a spolehlivé komponenty vyrobené v Německu;
 • nízká úroveň spotřeby elektrické energie;
 • promyšlený ergonomický design;
 • pohodlné nastavení a kontrola průběhu postupu;
 • kompaktní rozměry;
 • dostupnost spolehlivých kol, která zajišťují mobilitu přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong;
 • přítomnost praktického stativu, pomocí kterého můžete trysku nasměrovat na ošetřovanou oblast;

Za zmínku stojí také prémiový design našeho vybavení. Vaši klienti ocení nejen pohodlí laserových procedur díky inovativnímu ochlazení pokožky vzduchem, ale také vzhled zařízení. Stylový moderní design je vhodný k vybavení exkluzivních salonů a kosmetických klinik nabízejících procedury omlazení pokožky podle nejvyšších evropských standardů.

Jaké jsou výhody kosmetologů, kteří se rozhodli koupit přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong?

Laserová ošetření pokožky obličeje a těla jsou velmi žádaná. Nabízíme přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong, díky kterému budou vaše procedury pohodlnější a bezbolestná.

Vzduchové chlazení pokožky také poskytuje následující účinek:

 • odstranění syndromu bolesti;
 • odstranění edému a zarudnutí;
 • aktivace metabolických procesů v kožních buňkách, což umožňuje využívat zařízení nejen k chlazení vzduchem při světelné nebo laserové terapii, ale také jako nezávislý způsob léčby.

Rozhodnutím o koupi přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong získáte inovativní vybavení, které vám umožní výrazně zlepšit kvalitu služeb.

Za zmínku stojí také rychlá návratnost přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong. O ošetření laserem je velký zájem a během procedury budete zařízení neustále používat, což zajistí rychlou návratnost kosmetického vybavení.

Proč je výhodné koupit přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong od Alvi Praha?

Vyvíjíme a prodáváme prémiové kosmetologické vybavení, navíc naše klienti mohou počítat s různými dalšími bonusy.

Po objednání u nás získáte příležitost:

 1. Absolvujte bezplatné školení pro práci na přístrojí chlazeni pokožky Cryo Strong. Naši odborníci vám podrobně řeknou o všech možnostech chladiče pokožky, o nastavení, postupech atd.
 2. Chladič pokožky můžete vyzkoušet v showroomu. Přihlaste se k testování a zjistěte, jak pohodlné a efektivní naše zařízení je.
 3. Kupte si chladič vzduchu na splátky. Pokud vás taková příležitost zaujala, obraťte se na manažery a zjistěte všechny podrobnosti.
 4. Možnost servisu a oprav chladiče vzduchu v našich oficiálních centrech.
 5. Dostávejte pozvánky na školení. Neustále pořádáme prezentace a master classes věnované novinkám v oblasti hardwarové kosmetologie. Budete moci zcela zdarma upgradovat své dovednosti a nabídnout svým pacientům nové účinné postupy proti stárnutí dříve než vaši konkurenti.
 6. Získejte efektivní informační podporu po celou dobu životnosti přístroje chlazeni pokožky Cryo Strong.

Chcete -li koupit přístroj chlazeni pokožky Cryo Strong, zanechte požadavek na webových stránkách nebo kontaktujte naše zástupce. Nabízíme prémiové kosmetologické vybavení za ceny výrobce a doručujeme objednávky do všech časti Evropy.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky