+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Radiofrekvenční přístroj T-14

Skladem
 • 22 809 Kč

 • Bez DPH: 18 850 Kč


Radiofrekvenční přístroj T-14

Radiofrekvenční přístroj T-14 účinně řeší nejobtížnější úkol nechirurgického omlazení a hojení kůže se stabilním prodlouženým účinkem (až 2 roky). Díky své dostupné ceně, kompaktnosti a rychlé návratnosti je kosmetické vybavení optimálně vhodné pro kliniky, SPA centra a kosmetické salony.

Naše společnost je oficiálním zástupcem české značky Alvi Praha a poskytuje exkluzivní příležitost ke koupi radiofrekvenčního přístroje T-14 za výhodnou cenu od výrobce. Můžete také pohodlně vytvořit svůj vlastní jedinečný kosmetologický kombajn s použitim dalších monofunkční zařízení řady „T“ (kartáčování, mikroproudová terapie, diatermokoagulace, darsonvalizace, bezihlová mezoterapie, atd.).

Vlastnosti radiofrekvenčního přístroje T-14

Vysoce kvalitní vybavení pro salóny krásy s funkcí radiofrekvenci (RF - Radio Frequency) fungue na frekvenci 2,5 MHz v rozsahu vlnových výkonů od 15 do 35 J/cm2. Dvě trysky o průměru 10 mm a 32 mm umožňují hluboké zahřátí pokožky a tkání (diatermie) s konstantním pulsem pro stlačení kolagenních vláken a stimulaci tvorby nového kolagenu, aktivace buněčného metabolismu a spouštění přirozených procesů omlazení těla.

Rozhodnete-li se koupit radiofrekvenční přístroj T-14, získáte možnost profesionálně provádět vysoce kvalitní kosmetické procedury zaměřené na:

 • vyhlazování vrásek a zpevněni pokožky;
 • léčba po akné (absorpce jizev);
 • korekce obrysů obličeje, rukou, krku, hrudníku;
 • dynamická léčba celulitidy;
 • odstranění pigmentaci;
 • zlepšení kožního reliéfu;
 • zúžení pórů;
 • normalizace mazových žláz.

Při provádění radiofrekvenčního liftingu je pacient zbaven rizika poškození pokožky, vedlejších účinků, bolesti a pronikání infekci.

radiofrekvenční přístroj t-14 kosmetické přístroje

Další výhody radiofrekvenčního přístroje T-14

Naše radiofrekvenční přístroj T-14 se vyznačuje jednoduchým a přehledným ovladaním, a je dodáváno se spolehlivou ochranou proti přetížení, zkratu a úniku proudů. Vysoce přesné zařízení pro radiofrekvenční lifting je vhodné pro všechny typy pleti a je určeno pro pacienty ve věku od 20 do 60 let.

Pro účinné odstranění specifického kosmetického defektu je zajištěno přesným nastavením intenzity radiofrekvenční energie, rukojetí různých velikostí a 9 úrovní výstupu pulsu rádiových vln. Nízký výkon (40 W), nízká hmotnost (3 kg) a malé rozměry zajišťují vysokou účinnost a snadné umístění zařízení v podmínkách nedostatku prostoru.

radiofrekvenční přístroj t-14 radiofrekvenční přístroje

O proceduře radiofrekvenčního liftingu

Termolifting nezanechává popáleniny a je zcela bezbolestný. Pro dosažení maximálního účinku se provádí předčištění kůže, následuje aplikace terapeutického a nutričního gelu se zvýšenými vodivými schopnosti. Během kosmetické akce specialista jemně vyhlazuje nástavce tryskou a postupně zvyšuje sílu radiového záření, čímž dosahuje intenzivní produkce kolagenu při teplotě + 41-42°C. V poslední fázi postupu se používá hydratační a zklidňující kosmetika. Po skončení seanci vypadá kůže svěží a neomezuje pohyb a praci pacienta - klient se může vrátit ke svému obvyklému způsobu života.

Aby radiofrekvenční terapie měla stabilní a trvalý účinek, je zapotřebí 15-20 procedur s intervaly 5-15 dnů. V budoucnu je možné provádět udržovací a profylaktické procedury s cílem zachovat a prohloubit dosažené výsledky.

Využijete-li naší nabídku koupi radiofrekvenčního přístroje T-14, můžete se spolehnout na optimální cenu, dlouhou záruku výrobce a profesionální servis Alvi Praha. Nabízíme Vám možnost objednat si bezplatný trénink v práci s naším kosmetologickým vybavením, abyste zvýšili své profesní dovednosti.

radiofrekvenční přístroj t-14 monofunkční kosmetické přístroje

Funkce přístroje

RF-lifting

Energie RF

15-35 J/cm2

Frekvence impaktního signálu

2,5 MHz

Počet stupňů výkonu RF

1 až 16

Nastavení sítě

Nastavení sítě

220-240 V / 50 Hz; 100-120 V / 60 Hz

Příkon

45 W a méně

Bezpečnost

Třída ochrany

IP31

Celkové rozměry

Celkové rozměry zařízení (netto)

300*210*100 mm

Celkové rozměry zařízení (brutto)

345*290*240 mm

Váha (netto)

2.2 kg

Váha (brutto)

4.5 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Radiofrekvenční přístroj PX-3000

Radiofrekvenční přístroj PX-3000

Inovativní radiofrekvenční přístroj PX-3000 umožňuje bezbolestně prov&aacu..

57 100 Kč Bez DPH: 47 190 Kč

Přístroj bio liftingu T-15

Přístroj bio liftingu T-15

Přístroj bio liftingu T-15 označuje účinný a cenově dostupný způsob, jak..

20 449 Kč Bez DPH: 16 900 Kč

Ultrazvuková špachtle T-02

Ultrazvuková špachtle T-02

Ultrazvuková špachtle T-02  patří k profesionálnímu kos..

15 258 Kč Bez DPH: 12 610 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky