+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Multifunkční kosmetický přístroj E-5

Out Of Stock
  • 38 067 Kč

  • Bez DPH: 31 460 Kč


Multifunkční kosmetický přístroj E-5

Aby bylo možné efektivně a účinně vyřešit problém rozšíření seznamu služeb péče o pleť a její obnovu, stačí objednat vysocekvalitní kosmetický přístroj E-5 s velkým počtem možností. Naše společnost oficiálně zastupuje výrobní značku ALVI Prague v České Republice a nabízí za výhodnou cenu kosmetický přístroj E-5 kombinující 5 funkcí. Spolupracuje s námi si můžete také objednat bezplatné školení, abyste získali profesionální dovednosti v oblasti značkového vybavení kosmetických salonů.

Vlastnosti multifunkčního kosmetického přístroje E-5

Multifunkční kosmetický přístroj E-5 5 v 1 ALVI Prague je krásné zařízení vyrobené ve stylovém designu. Výhodou předního panelu přístroje E-5 je vizuální a funkcionalní diferenciace možností, z nichž každá je opatřena grafickým omezovacím rámem a textovým označením:

√ Skin scruber - ultrazvuková špachtle;

√ Ultrasound - ultrazvuková terapie;

√ Diamond dermabrasion - diamantová dermabraze;

√ Hot Cold - studená - teplá terapie;

√ Photon - světova terapie (fotonová terapie).

Barevná indikace tlačítek, měřicího displeje, otočných ovládacích prvků výkonu a intenzity ultrazvukových vln nebo vakua (diamantová dermabraze) umožňují správné, hladké a přesné vybírání jednotlivé parametry postupu v manuálním režimu.

Další výhody kosmetického přístroje E-5

Po provedení rozhodnutí o koupi multifunkčního kosmetického přístroje E-5získáte zařízení, které je zcela připravené k profesionálnímu použití, které je vybaveno speciálními vodiči, držadly, brusnými tryskami a polici pro jejich systematické umístění.

Elektrické parametry kosmetického přístroje E-5 jsou přizpůsobeny normám domácích sítí v České Republice (220V / 50Hz), doplněný stabilizátorem napětí a spolehlivou ochranou před přehřátím a přetížením. Vysoká energetická účinnost zařízení je určena mírným výkonem 200W.

Ultrazvuková špachtle

Postup ultrazvukového čištění pleti se provádí pomocí ultrazvukových impulzů (27-28 kHz), které jsou přenášeny formou častých vibrací skrz zakřivený okraj lopatky z chirurgické oceli. Výhodou této techniky je bezbolestnost, atraumatickost, vysoká účinnost a univerzalita. Ultrazvukový peeling nemá žádné omezení na věk, typ pleti a sezónu. Kromě vysoce kvalitního čištění pokožky od orohovělosti, zúžení pórů, eliminace komedonů a akné, ultrazvuková špachtle dokonale zvládá úlohu mikromasáže, vyhlazuje vrásky, zvyšuje turgor a tón pleti.

Ultrazvuková terapie

Ultrazvuková terapie zahrnuje vibrační, biochemické a tepelné ošetření pokožky vysokofrekvenčními ultrazvukovými vlnami o intenzitě 1-3 MHz. Jako zdroj záření se používají ploché a zúžené manipulátory, které umožňují vysoce kvalitní zpracování tváře, krku, dekoltu a těla. Ultrazvuková terapie nezpůsobuje nepohodlí, nenarušuje tkáň a účinně se používá pro masáže, lifting a ozdravovaní pokožky. Důležitou výhodou tohoto postupu je jeho schopnost opakovaně zvyšovat propustnost buněk pro bezbolestný vstup do požadované hloubky aktivních kosmetických a léčivých přípravků (ultraphonoforéza).

Diamantová dermabraze

Diamondová mikrodermabraze je jedním z nejúčinnějších a nejkomfortnějších typů mechanického čištění pleti. K tomu se použivaji držáky s odnímatelnými brusnými tryskami (9 kusů), které jsou pokryté mikrokrystaly s různými průměry frakcí. Postup diamantové mikrodermabraze pomocí multifunkčního kosmetického přístroje E-5 nevyžaduje zvláštní přípravu, anesteziologii, dlouhou regeneraci a je schopen účinně zvládnout závažné problemy:

√ orohovělostí, komedony, akné a nasledky akné;

√ jizvy, zjizvení, strije;

√ drobné vrásky;

√ rozšířené póry;

√ věkové pigmentní skvrny;

√ nadměrnou aktivitu mazových žláz atd.

Zvláštností peelingu pomocí mikrokrystalů je použití vakua, které zvedá pokožku pro dokonale hladké broušení a okamžitě odstraňuje veškeré odstraněné nečistoty z povrchu kůží.

Studená - teplá terapie

Kontrastní tepelná stimulace s teplotou + 5-55°C se provádí vodičem ve tvaru písmene T (studené - teplé kladívko) s pracovními plochami o průměru 55 mm. Elektronická nastavení teploty se nachází přímo na rukojeti násadce, což velmi usnadňuje postup. Studená - teplá terapie může být soběstačnou metodou řešení uvolněné kůží, lymfatické a krevní staze a také účinně zmírňuje podráždění, záněty, nepohodlí po peelingu a jiných kardinálních procedur.

Fotonová terapie

Světelná terapie jako součást kosmetického přístroje E-5 zalištuje bezbolestnou regeneraci, ozdravení, vyhlazování a omlazení pokožky pomocí komplexního efektu barevných fotonů a elektromagnetických impulzů. Zvláštní násadec ve tvaru písmene L je doplněn bodkovanými elektrodami a diodami, které tvoří světlo vln o délce 462-650 nm v sedmi barevných spektrech (modrá, modrá, zelená, žlutá, fialová, oranžová, červená). Všechna nastavení postupu fotonové terapie jsou umístěna na držadle. Kromě volby intenzity přenosu určité barvy výrobce poskytuje multifunkční režim se střídavými změnami v délce fotonových proudů.

Využíjete-li naši nabídku k nákupu kosmetického přístroje E-5 od oficiálního zástupce společnosti ALVI Prague, můžete si spolehnout na volbu vhodného způsobu platby, dlouhé záruky a profesionální poprodejní servis. Kromě toho můžeme objednat rychlé dodání kosmetického vybavení do požadovaného města v České Republice.

Funkce přístroje

Diamantová mikrodermabraze,

Ultrazvuková terapie,

Hot-Cold terapie,

Fotonová terapie

Charakteristiky diamantové mikrodermabraze

Min/Мax intenzita vakua

1-72 cm Hg

Kompletace

9 násadců s různou diamantovou vrstvou

Charakteristiky ultrazvukové terapie

Kmitočet ultrazvuku

1 až 3 MHz

Charakteristiky ultrazvukové špachtle

Kmitočet ultrazvukové špachtle

27÷28 kHz

Provozní režimy

Ultrazvukový peeling

Ultrazvuková fonoforéza

Charakteristiky Hot-Cold terapie

Nástavec teplo-chlad

maximální teplota topné plochy: 55 ± 1 °C,

minimální teplota chladicí plochy: ≤ 5 °C,

průměr pracovních ploch: 5,5 cm

Charakteristiky fotonové terapie

Světelné spektrum

462 nm (modrý),
490 nm (tyrkysový),
525 nm (zelený),
580 nm (žlutý),
415 nm (fialový),
600 nm (oranžový),
650 nm (červený)

Provozní režimy

impulsní,

konstantní

Nastavení setí

Nastavení setí

220-240 V / 50 Hz; 100-120 V / 60 Hz

Příkon

75 W a méně

Bezpečnost

Třída oсhrany

IP31

Celkové rozměry

Celkové rozměry (netto)

295*320*170 mm

Váha (netto)

5.55 kg

Váha (brutto)

9.8 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Multifunkční kosmetický přístroj E-6

Multifunkční kosmetický přístroj E-6

Multifunkční kosmetický přístroj E-6 je to univerzální kosmetologický kombajn se sadou jednotlivých ..

49 235 Kč Bez DPH: 40 690 Kč

Multifunkční kosmetický přístroj E-4

Multifunkční kosmetický přístroj E-4

Naše společnost nabízí kosmetický přístroj E-4, který kombinuje atraumatické a bezbolestné metody pé..

34 606 Kč Bez DPH: 28 600 Kč

Multifunkční kosmetický přístroj N-06

Multifunkční kosmetický přístroj N-06

Rozhodnutí o objednání kosmetického přístroje N-06 od spolehlivého dodavatele bude poskytovat š..

51 752 Kč Bez DPH: 42 770 Kč

Multifunkční kosmetický přístroj N-05

Multifunkční kosmetický přístroj N-05

Pohodlnou a výhodnou možností, jak vytvořit širokou škálu služeb v kosmetickém průmyslu, je nákup vy..

39 797 Kč Bez DPH: 32 890 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky