+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Radiofrekvenční přístroj PX-3000

Skladem
 • 51 909 Kč

 • Bez DPH: 42 900 Kč


Radiofrekvenční přístroj PX-3000

Inovativní radiofrekvenční přístroj PX-3000 umožňuje bezbolestně provádět efektivní ozdravení a zvedání (lifting) pokožky pomocí směrového a řízeného působení RF frekvencí 3 až 5 MHz. Kompletní odmítnutí invazivních technik a přítomnost řídících teplotních čidel v tryskách činí tento vývoj tou nejlepší volbou pro kosmetické salony, klinik estetické medicíny, soukromé kanceláře a SPA centra.

Naše společnost je oficiálním prodejcem značky ALVI Prague v České Republice a nabízí koupi radiofrekvenční přístroj PX-3000 za výhodnou cenu. Navíc při nákupu přístroje pro radiofrekvenční lifting PX-3000 od společnosti ALVI Prague Vám nabízíme řadu souvisejících služeb, které vám umožní * absolvovat bezplatně školení pro profesionální použití radiofrekvenčního přístroje PX-3000.

Vlastnosti radiofrekvenčního přístroje PX-3000

Kompaktní a ergonomický radiofrekvenční přístroj PX-3000 je vybaven třemi kovovými rukojetí různých průměrů pro efektivní a přesné tepelné ošetření obličeje, brady, krku, dekoltu a dalších částí těla. Každá tryska má speciální teplotní čidlo, které reguluje parametry zahřátí škáry a podkožního tuku, přenáší údaje na displej přístroje a vydává zvukové signály pro včasnou změnu zóny termoligtingu.

Díky optimalizovaným protokolům pro radiofrekvenční terapii, které jsou zaznamenány v paměti přístroje, je pacient plně chráněn i před malými popáleninami nebo jinými poraněními kůže.

Tím, že přijmete naši výhodnou nabídku koupit radiofrekvenční přístroj PX-3000, získáte optimální možnosti pro realizaci široké škály lékařských a kosmetických procedur zaměřených na:

 • korekce kontur obličeje (lícní kosti, tváře, brada);
 • vyrovnání jemných vrásek, "vrany nohy" kolem očí, strií;
 • zvýšeni turgoru pleti;
 • normalizace barvy pleti;
 • eliminaci post-akné a heliodermatické změny kůže (fotostárnutí) ;
 • dynamická léčba lipodystrofie (celulitidy) ;
 • zlepšení mikrocirkulace a lymfatické drenáže;
 • lifting boků, hýždí, břicha atd.

Profesionální radiofrekvenční terapie nezpůsobuje fyzickou bolest a nevyžaduje rehabilitaci. Každý pacient, který se rozhodl objednat RF lifting na Kosmetickém přístroji pro radiofrekvenční lifting PX-3000 od společností Alvi Prague, si může být jistý dlouhodobým pozitivním účinkem postupu a provozní schopností návratu do obvyklého životního stylu a vyhýbat se nejmenším nepohodlí.

radiofrekvenční přístroj px-3000

Jíne výhody radiofrekvenčního přístroje PX-3000

Pohodlné ovládání a kontrola radiofrekvenčního přístroje lifting PX-3000 probíhá prostřednictvím 7 palcového dotykového displeje, kde si můžete zvolit tři režimy fungování:

 • "Bi-polar" (malá tryska se dvěma elektrodami) - pro vysoce přesny termolifting čela, orbitální zóny, nasolabiální záhyby. Zvláštností bipolárního manipulátorů je nepatrná hloubka pronikání RF vln se zvýšeným bodovým efektem.
 • "Face" (střední hlava se šesti elektrodami) - pro krk, líce, bradu, dekolt, ruce.
 • "Body" (velká tryska se šesti elektrodami) - pro práci po celém těle. Kromě výrazného lifting efektu umožňuje eliminovat projevy celulitidy a dalších kosmetických vad.

Dalšími důležitými laditelnými možnostmi Kosmetického přístroje pro radiofrekvenční lifting PX-3000 jsou intenzita pulsní radiové frekvence, teplota zahřívání a doba procedury.

Z celé řady kosmetických přístrojů v České Republice jsou výrobky Alvi Prague usporne (100 W spotřeba energie), bezpečne, mají dlouhou životnost a spolehlivou ochranu před přepětím, přehřátím a zkraty.

multifunkční kosmetické přístroje radiofrekvenční přístroj px-3000

O postupu na radiofrekvenčním přístroje PX-3000

Základem radiofrekvenčního liftingu je tepelný účinek pro hlubší vrstvy pokožky a tkání (+ 40-42°C), aby se změnil rytmus vitální aktivity fibroblastů, částečné skládání proteinu, redukce kolagenu a elastinových vláken. V reakci na takový stimulační účinek imunitní systém spouští regenerační mechanismy a začina intenzivně vytvářet dodatečnou ochranu ve formě mnoha nových elastinových buněk a fibrilového proteinu (kolagenu), což vede k urychlenému omlazení pokožky.

Před seanci RF liftingu kosmetička očistí kůži a aplikuje chladicí gel se zvýšenou schopností provádět rádiové frekvence. Během postupu jsou ošetřené plochy v přímém kontaktu s tryskou. Specialista aplikuje vodič na kůži a opatrným pohybem postupně pracuje ve všech plánovaných oblastech. Zároveň pacient cítí postupné oteplení pokožky. Doba jedné procedury se pohybuje od 30 do 60 minut. Celý kurz termoliftingu může trvat až 10-15 procedur s přechodnou pauzou 1-2 týdnu. Trvalý lifting efekt trvá 1,5-2 let, ale odborníci doporučují objednavat 1-2 profylaktické seanci každých šest měsíců. Po dokončení postupu se kůže dále zpracována zklidňujícími kosmetickými prostředky.

Využitím našich služeb si můžete nejen koupit radiofrekvenční přístroj PX-3000, ale také po celou dobu jeho provozu mít zajištěnou profesionální údržbu zařízení.

přístroje hubnutí radiofrekvenční přístroj px-3000 kosmetické přístroje radiofrekvenční přístroj px-3000 radiofrekvenční přístroje

Funkce přístroje

RF-lifting

Energie RF-účinku

15-35 J/cm2

Frekvence signálu účinku

1-3 MHz

Počet nastavení výkonu RF účinku

1 až 10

Počet programu nastavení času pro všechny postupy

1 až 100 minut

Nastavení sítě

Nastavení sítě

220-240 V / 50 Hz; 100-120 V / 60 Hz

Příkon

45 W a méně

Bezpečnost

Třída ochrany

IP31

Celkové rozměry

Celkové rozměry (netto)

290*313*160 mm

Váha (netto)

3.65 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Radiofrekvenční přístroj T-14

Radiofrekvenční přístroj T-14

Radiofrekvenční přístroj T-14 účinně řeší nejobtížněj&scar..

20 764 Kč Bez DPH: 17 160 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky