+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Kosmetický přístroj terapie střídání tepla a chladu T-05

Skladem
  • 10 382 Kč
  • 9 136 Kč

  • Bez DPH: 7 550 Kč


Kosmetický přístroj terapie střídání tepla a chladu T-05

Kontrastní stimulace pokožky chladem nebo teplem je celosvětově uznávaná jako jedna z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod hojení, vyhlazování, zmírnění podráždění a zlepšování pružnosti pokožky na obličeji a těle. Naše společnost je oficiálním zástupcem společnosti ALVI Prague v České Republice a nabízí kosmetický přístroj terapie střídání tepla a chladu T-05 za výhodnou cenu od výrobce. Po zakoupení vybavení pro profesionální použití zařízení poskytujeme také kmožnost objednat si bezplatné školení.

Vlastnosti kosmetického přístroje terapie střídání tepla a chladu T-05

Tento model se vyznačuje snadným použitím a pohyblivostí díky své nízké hmotnosti (2 kg) a kompaktním rozměrům (30x20,5x6,0cm). Jedním z hlavních konstrukčních prvků zařízení je kompatibilita se všemi kosmetologickými přístroji řady „T“ (T-01 - vakuová terapie, T-04 - galvanika, T-06 - diamantová mikrodermabraze, T-14 - RF- lifting atd.). Díky racionálnímu přístupu výrobce ALVI Prague si můžete sestavit modulární kombajn s potřebnými funkcemi.

Inovativní zařízení tepelné a studené terapie je navrženo tak, aby fungovalo od standardní domácí sítí 220V / 50Hz a mělo nízkou spotřebu energie. Příkon je pouze 70 wattů za hodinu. Spolehlivé systémy ochrany proti přehřátí a přepětí poskytují možnost dlouhodobého a bezproblémového provozu zařízení během směny.

Další výhody kosmetického přístroje terapie střídání tepla a chladu T-05

Poté, co jste se rozhodli koupit přístroj terapie střídání tepla a chladu T-05 od Alvi Prague, dostanete kompletně připravené zařízení vybavené speciálním pracovním manipulátorem ve tvaru T - kryotermální kladivko střídaní teplá a studená. Ovládací panel zařízení je stručný a má pouze tlačítko zapnutí / vypnutí. Pro co nejpohodlnější práci kosmetičky jsou všechna nastavení regulace teploty umístěna přímo na rukojeti násadce.

Studené - teplé kladívko má dva pracovní povrchy o průměru 55 mm, které jsou zahřívány nebo chlazeny speciálními elektrodami. Jeden z nich je navržen tak, aby tvořil nízkou teplotu (od +5°C), druhý vysokou teplotu (do +55°C).

V moderní kosmetologii lze postup studené - teplé terapie použit k řešení následujících kosmetických a fyziologických úkolů:

✔ obnovení pružnosti turgoru a kůže;

✔ stimulace buněčné obnovy;

✔ zlepšení průtoku krve a lymfy;

✔ normalizace metabolických procesů;

✔ odstranění zánětu, podráždění, bolesti;

✔ zúžení zvětšených pórů.

Kontrastní termostimulace navíc odstraňuje negativní projevy po peelingu a zvyšuje účinek mnoha regeneračních kosmetických procedur, včetně subkutánního podávání léků.

O proceduře studené - teplé terapie

Terapie střídání tepla a chladu nemá zvláštní omezení na jeho použití, ale je zvláště účinný pro citlivou pokožku, která je náchylná k vyrážkám, zánětům, zarudnutí, kuperóze. Během postupu se kosmetička krátce dotkne kůže teplým studeným kladivkem. V závislosti na úkolech, které se řeší, dochází ve velké míře k tepelné stimulaci podél masážních linek nebo lokálně v problémové oblasti.

V „studeném“ režimu přístroj aktivně zužuje póry a kapiláry, odstraňuje zarudnutí, podráždění, otok, pastoznost a ochablost kůže. Režim "teplo" rozšiřuje krevní cévy, zmírňuje stagnaci krve a lymfy, zvyšuje propustnost buněčných stěn pro léky, aktivuje metabolismus. Procedura je zcela bezbolestná, atraumatická a vyznačuje se prodlouženým účinkem.

Využijte naší nabídky výhodného nákupu přístroje terapie střídání tepla a chladu T-05 a můžete se spolehnout na dlouhou záruku výrobce, profesionální servis a pohodlné platební možnosti, včetně leasingu nebo úvěru. Kromě toho si můžete objednat rychlé dodání kosmetického přístroje terapie střídání tepla a chladu T-05 do jakéhokoli města v České Republice.

Funkce přístroje

Terapie střídání tepla a chladu

Nástavec teplo-chlad

maximální teplota topné plochy: 55 ± 1 °C,

minimální teplota chladicí plochy: ≤ 5 °C,

průměr pracovních ploch: 5,5 cm

Nastavení sítě

Nastavení sítě

220-240 V / 50 Hz; 100-120 V / 60 Hz

Příkon

70 W a méně

Bezpečnost

Třída ochrany

IP31

Celkové rozměry

Celkové rozměry zařízení (netto)

300*215*60 mm

Celkové rozměry zařízení (brutto)

410*290*160 mm

Váha (netto)

1.85 kg

Váha (brutto)

3.5 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Multifunkční kosmetický přístroj E-4

Multifunkční kosmetický přístroj E-4

Naše společnost nabízí kosmetický přístroj E-4, který kombinuje atraumatické a bezbolestné metody pé..

30 453 Kč 34 606 Kč Bez DPH: 25 168 Kč

Multifunkční kosmetický přístroj N-06

Multifunkční kosmetický přístroj N-06

Rozhodnutí o objednání kosmetického přístroje N-06 od spolehlivého dodavatele bude poskytovat š..

45 541 Kč 51 752 Kč Bez DPH: 37 638 Kč

Multifunkční kosmetický přístroj N-05

Multifunkční kosmetický přístroj N-05

Pohodlnou a výhodnou možností, jak vytvořit širokou škálu služeb v kosmetickém průmyslu, je nákup vy..

35 021 Kč 39 797 Kč Bez DPH: 28 943 Kč

Multifunkční kosmetický přístroj E-5

Multifunkční kosmetický přístroj E-5

Aby bylo možné efektivně a účinně vyřešit problém rozšíření seznamu služeb péče o pleť a její obnovu..

38 067 Kč Bez DPH: 31 460 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky