HIFU Přístroje

In Stock

HIFU přístroj Super Lift

Nechirurgické omlazení pokožky obličeje a těla pomocí zařízení HI..

262 848,30 Kč
0% - Bez DPH: 217 230,00 Kč

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

HIFU Přístroje

SMAS lifting: co to je?

SMAS lifting je nechirurgická metoda omlazení pokožky obličeje a korekce kosmetických vad. HIFU Přístroj generuje soustředěný ultrazvuk, který urychluje přirozené metabolické procesy v obličejových tkáních. Pokožka se stává svěží a napnutou, rychleji se regeneruje a lépe si udržuje svůj tvar.

Evropští kosmetologové doporučují HIFU SMAS lifting s vysokou intenzitou jako zdravou alternativu k plastické chirurgii. V rukou zkušených odborníků jsou omlazující procedury na HIFU Přístrojí pohodlné, aniž by zanechaly hematomy nebo místní zarudnutí. HIFU Přístroje nejnovější generace do svého salonu si můžete zakoupit prostřednictvím našich webových stránek.

HIFU Přístroje: aplikace

Profesionální HIFU Přístroje se úspěšně používají v kosmetologii a kosmetické medicíně. Neinvazivní lifting HIFU SMAS nemá prakticky žádné kontraindikace: postup je vhodný pro oslabenou pokožku.

SMAS lifting se doporučuje jako netraumatické řešení běžných kosmetických problémů:

  • časné vrásky a další změny související s věkem;
  • ztráta jasnosti oválu obličeje;
  • visící obočí, koutky úst;
  • dvojitá brada;
  • nadměrná laxnost kůže obličeje, krku.

HIFU Přístroj usměrňuje ultrazvuk s větší přesností a intenzitou než ultrazvukové kosmetické vybavení předchozí generace. Jedná se o profesionální technologii pro modelování obličeje, místní tvarovaní a obnovu zdraví zralé pokožky.

HIFU Přístroje si můžete zakoupit na našich webových stránkách. Objednejte si bezplatnou konzultaci k zařízení pro salon nebo kliniku.

Efekt faceliftu bez chirurgického zákroku - pro každého pacienta

SMAS lifting je náhradou za plastickou chirurgii pro tvarování obrysů obličeje. Soustředěný ultrazvuk dosahuje do hlubokých vrstev obličejových tkání, což spouští přesnou koagulaci elastinu a kolagenu. Kontrakce kolagenových vláken poskytuje okamžitý stahující účinek. Měkké tkáně jsou hustší a napnuté. Výsledek procedury přijde za 1-6 měsíců: obličejové tkáně potřebují tolik času na syntézu nového kolagenu.

Pozor! Nechirurgická liftingová technologie SMAS je založena na práci s vlastními regeneračními procesy pokožky obličeje. Zvedání SMAS poskytuje nejlepší dlouhodobé výsledky při práci s pacienty do 60 let.

Kombinace několika profilů omlazujících procedur vám umožňuje dosáhnout efektu zotavení, který byl dříve u pacientů ve věku 50-60 let nedosažitelný. Vysoká účinnost zařízení vybízí zákazníky k nákupu celého kurzu po prvním sezení s předběžnou hydratací pokožky.

Proč je SMAS lifting lepší než konzervativní metody omlazení?

Ultrazvukový SMAS lifting předstihuje v popularitě všechny tradiční postupy proti stárnutí a řadí se na první místo mezi novými metodami boje se známkami stáří. Proč kosmetologové špičkových salonů a jejich klienti upřednostňují HIFU Přístroje:

  1. Kombinace okamžitého a dlouhodobého účinku. Pacient odchází ze salonu s rozzářeným, tónovaným obličejem - ale to je jen začátek změny. Obličejové tkáně budou aktivně produkovat kolagen až šest měsíců po první proceduře. To znamená, že obrys obličeje bude vypadat jasněji a pokožka bude vypadat svěžejší každý den.
  2. Bezpečný účinek SMAS liftingu je 100% nechirurgická technologie, která aktivuje přírodní zdroje pokožky obličeje. Klienti během procedury necítí bolest a nepotřebují dlouhé období rekonvalescence.
  3. Profesionální HIFU Přístroje působí na pokožku obličeje na několika úrovních najednou. Obnova kolagenu, aktivace metabolismu bílkovin a zmenšení objemu tukové tkáně poskytují komplexní výsledek, který trvá dlouhou dobu.

Průběh procedur ultrazvukového SMAS liftingu pomocí technologie HIFU nahrazuje průběh léčby na konzervativní klinice. A tento efekt není umělý: pokožka nepotřebuje výplně ani pravidelné injekce, aby si udržela tón.

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky