Ipl laser IP-200 Light Pro Duo

Skladem
 • 327 341,30 Kč

 • Bez DPH: 270 530,00 Kč

Cashback 0% -

3 recenzí


Doprava zdarma pro objednávky nad 12 500 kč / 500 €
 • Značka: Alvi Prague
 • Product Code: IP-200 Light Pro Duo


Ipl laser IP-200 Light Pro Duo

IP-200 Light Pro Duo – neomezené možnosti a vysoká účinnost

Novinkou od společnosti Alvi Prague je prémiový multiplatformní model IP-200 Light Pro Duo. Tento profesionální přístroj řeší řadu problémů spojených s odstraňováním nežádoucích chloupků, ošetřováním pleti a odstraňováním estetických nedostatků.

IP-200 Light Pro Duo umožňuje kosmetičkám rozšířit svou nabídku profesionálních služeb a poskytnout klientům pohodlnou fotoepilaci, omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn a mnoho dalších procedur. Alvi Prague, jakožto výrobce přístroje IP-200 Light Pro Duo, nabízí svůj výrobek za skvělou cenu. Naši klienti dostávají komplexní informační podporu a možnost bezplatného školení.

Klíčové vlastnosti IP-200 Light Pro Duo

IP-200 Light Pro Duo je profesionální, multifunkční fotoepilační a fototerapeutický přístroj, se kterým můžete provádět tato ošetření:

 • Odstranění nežádoucího ochlupení na obličeji a těle. Díky důmyslné konstrukci nástavců lze fotoepilaci provádět i v obtížně přístupných místech.
 • Léčba akné. Fotoepilace IP-200 Light Pro Duo úspěšně bojuje proti kožním vyrážkám a zabraňuje tvorbě akné.
 • Celkové omlazení pokožky. Světelné paprsky vysílané profesionálním fotoepilátorem pomáhají obnovit přirozený proces regenerace epidermálních buněk.
 • Odstranění rozšířených žilek a metliček.

Pokud se rozhodnete zakoupit IP-200 Light Pro Duo, získáte profesionální zařízení, které nahradí několik přístrojů s omezenou funkčností.

Klíčové vlastnosti IP-200 Light Pro Duo

Hlavní výhody IP-200 Light Pro Duo

Multiplatformní přístroj pro fotoepilaci a omlazení má oproti obdobným výrobkům důležitou výhodu: světelné filtry není třeba během provozu měnit, přístroj mění parametry záření a přizpůsobuje je konkrétním účelům: délku pulzu a hustotu energie. Takové konstrukční řešení umožňuje maximálně pohodlnou a snadnou manipulaci s epilátorem a pomáhá prodloužit životnost nástavců.

Přístroj IP-200 Light Pro Duo disponuje dvěma nástavci, z nichž každý je určen pro řešení specifických úkolů. Nástavec SHR je určen k odstranění nežádoucích chloupků a poradí si s chloupky jakékoli barvy. Důležitou výhodou je velký světelný bod. Nástavec umožňuje ošetření plochy o rozměrech 15x50 mm. Tím se nejen zvyšuje účinnost fotoepilace, ale zákrok je také cenově výhodnější.

Hlavní výhody IP-200 Light Pro Duo

Mezi výjimečné vlastnosti SHR fotoepilace patří současné využití melaninu a absorpce energie zárodečnými buňkami vlasových kořínků. IP-200 Light Pro Duo vyzařuje vlny o délce 650 až 950 nm. Světelné pulzy jsou rozděleny do dílčích pulzů o nižší intenzitě výkonu, což zajišťuje šetrné působení na pokožku: kůže se zahřívána postupně a díky tomu se snižuje riziko popálení v průběhu fotoepilace a okolní tkáň zůstává nedotčená.

Fotoepilační nástavec SR produkuje vlny v rozsahu 560 až 950 nm se světelným bodem 10 x 40 mm. To umožňuje ošetření těžko dostupných oblastí na těle a obličeji.

Kosmetické salony, které se rozhodnou zakoupit přístroj IP-200 Light Pro Duo, získají velkou konkurenční výhodu. Získají možnost provádět maximálně účinná a bezpečná ošetření s vynikajícím omlazujícím účinkem a viditelným zlepšením stavu pokožky.

Profesionální laserový epilátor IP-200 Light Pro Duo

Inovativní řešení: dva provozní režimy nástavce SHR

Další důležitou vlastností modelu IP-200 Light Pro Duo je, že má nabízí dva provozní režimy nástavce SHR. Toto inovativní řešení rozšiřuje funkce profesionálního vybavení.

IPL je první provozní režim nástavce epilátoru IP-200 Light Pro Duo. V tomto případě platí následující princip: čím světlejší je pokožka, tím lépe se světelné paprsky odrážejí, zatímco tmavší oblasti naopak záření pohlcují. Profesionální epilátor v režimu intenzivního pulzního světla odstraňuje pigmentové skvrny a rozšířené žilky. Profesionální epilátor IP-200 Light Pro Duo odbourává melanin, odstraňuje pigmentové skvrny, pihy a zesvětluje poškozené cévky.

Pigmentové skvrny a cévní defekty výrazně kazí vzhled. Jejich odstranění je žádanou službou, a proto se tolik kosmetiček a kosmetických studií odhodlává ke koupi profesionálního epilátoru IP-200 Light Pro Duo. S tímto přístrojem svým pacientům poskytnete špičkové služby a natrvalo je zbavíte pigmentace a pih.

Inovativní řešení: dva provozní režimy nástavce SHR

Technologie E-light je založena na působení dvou druhů energie: světelné a elektrické. Pulzní světelné záření je selektivně absorbováno cílovou oblastí kůže a přeměněno na tepelnou energii. Tím se ošetřovaná oblast pokožky zahřeje na požadovanou teplotu. Cílem tohoto procesu je zahřát určitou oblast (pigmentace, růstu chloupků, výskytu žilek) tak, aby se snížil její odpor.

Radiofrekvenční záření vzniká mezi dvěma elektrodami a šetrně zahřívá veškeré tkáně, skrze které projde. RF vlny, stejně jako jakákoli elektrická energie, se vždy vydávají cestou nejmenšího odporu. Když se ošetřované oblasti pokožky zahřejí pulzním světlem, jejich odpor se sníží. Technologie používané pro laserovou epilaci a odstranění pigmentace mají také antibakteriální účinek. Díky tomuto antibakteriálnímu efektu profesionálního epilátoru 200 Light Pro Duo lze odstranit akné a jiné kožní vyrážky.

Profesionální laserový epilátor IP-200 Light Pro Duo

Vysoký komfort při používání

Profesionální laserový epilátor mimo jiné poskytuje vysokou úroveň pohodlí pro provozovatele přístroje. Ovládání zařízení je intuitivní. Má již zabudované protokoly pro fotoepilaci a další ošetření. Za zmínku stojí také tyto výhody profesionálního vybavení:

 • velký 10,4palcový displej;
 • promýšlené rozhraní;
 • ergonomické nástavce.

Koupě profesionálního epilátoru IP-200 Light Pro Duo přináší nejmodernější kosmetický přístroj, který se vyznačuje promýšleným konstrukčním řešením, pokročilými funkcemi a pohodlím při používání.

Vysoký komfort při používání IP-200 Light Pro Duo

Záruka bezpečnosti od výrobce

Profesionální epilátor IP-200 Light Pro Duo byl navržen plně v souladu s bezpečnostními předpisy EU a má všechny potřebné certifikáty. Epilátor prošel testováním v Evropské unii a na Ukrajině a před uvedením do výroby byl schválen ministerstvem zdravotnictví pro profesionální použití.

Výrobce se rovněž postaral o další opatření pro zvýšení bezpečnosti při používání profesionálního epilátoru IP-200 Light Pro Duo:

 • zařízení je dodáváno se sadou ochranných brýlí pro kosmetičku i pacienta;
 • hrot nástavce má zabudovanou ochranu proti přehřátí, která zabraňuje popálení během fotoepilace;
 • přístroj má zabudovanou přepěťovou ochranu.
Záruka bezpečnosti od výrobce IP-200 Light Pro Duo

Proč si pořídit IP-200 Light Pro Duo M u Alvi Prague?

Laserová epilace patří mezi nejžádanější zákroky. Na trhu je mnoho profesionálních epilátorů, ale jen multifunkční přístroj vyvinutý společností Alvi Prague má zřejmé výhody. Mezi ně patří:

 1. Na trhu nejsou žádné obdobné výrobky a přístroj nemá na trhu konkurenci. Rozhodnete-li se nakoupit profesionální epilátor, budete moci nabídnout kvalitnější služby než vaše konkurence.
 2. Profesionální epilátor je vybaven dvěma nástavci, včetně nástavce, který umožňuje použití inovativní SHR fotoepilace.
 3. Epilátor je vybaven xenonovou výbojkou s životností 1 000 000 záblesků. Tento prvek nevyžaduje výměnu déle než rok.
 4. Epilátor je vybaven velkým displejem a má zabudované protokoly pro fotoepilační postupy.
 5. Profesionální laserový epilátor si můžete koupit na splátky. Abyste mohli svým klientům nabídnout účinné kosmetické ošetření, nemusíte investovat závratné částky.

Pokud si chcete koupit laserový epilátor IP-200 Light Pro Duo nebo máte další dotazy, kontaktujte naše manažery telefonicky nebo přes naše webové stránky.

Profesionální laserový epilátor IP-200 Light Pro Duo

Typ zářiče

Xenonová výbojka

Funkce přístroje

fotoepilace; omlazení pokožky;

odstranění pigmentace; odstranění cévek; léčba akné

Režimy

IPL

E-light

SHR

Světelný filtr pro nástavec SR

560–950 nm

Světelný filtr pro nástavec HR

650–950 nm

Velikost světelného bodu

nástavec SR: 10 x 40 mm

nástavec HR: 15 x 50 mm

Rozsah nastavení energie světelných záblesků:

IPL

E-light

SHR

 

10–50 J/cm2

0–50 J/cm2

1–10 J/cm2

Rozsah nastavení frekvence:

IPL

E-light

SHR

 

1-20 ran při 1Hz

1-20 ran při 1Hz

nástavec SR: 1–3 Hz; nástavec HR: 1–8 Hz

Rozsah nastavení výkonu RF signálu v režimu E-light

0–30 W

Ovládací rozhraní

LCD displej

Životnost HR nástavce

1 000 000 impulzů

Životnost SR nástavce

1 000 000 impulzů

Chlazení

voda+polovodič+vzduch

Parametry přístroje

Parametry napájení

220–240 V/50 Hz

Příkon

⩽ 3000 W v závislosti na zvoleném režimu

Bezpečnostní třída laseru

4. třída

Třída ochrany

IP20

Rozměry těla přístroje (v*š*h)

1183*396*504 mm

Celkové rozměry balení (brutto)

1350*530*620 mm

Váha (netto)

62,5 kg

Váha (brutto)

88 kg

Název

Množství

1.

Přístroj IP-200 Light Pro Duo

1 kus

2.

Klíč pro zapnutí/vypnutí přístroje

2 kusy

3.

Napájecí kabel 220 V

1 kus

4.

Vypouštěcí hadice

1 kus

5.

Hadice s nálevkou pro napuštění vodou

1 kus

6.

Nástavec SR pro fototerapii

1 kus

7.

Nástavec HR pro fotoepilaci

1 kus

8.

Ochranné brýle pro kosmetičku

1 kus

9.

Ochranné brýle pro klienta

1 kus

10.

Držáky nástavců;

2 kusy

11.

Dekorativní šrouby k upevnění držáků pro nástavce

4 kusy

12.

Silikonové kroužky pod dekorativní šrouby

4 kusy

13.

Přepravní balení

1 kus

14.

Provozní příručka

1 kus

Spotřební materiály

15.

Těsnicí kroužky pro konektor nástavce

6 kusů

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Frakční CO2 laser MED-X

Frakční CO2 laser MED-X

Frakční CO2 laser MED-X je určen pro radikální omlazení a obnovu po..

627 469,70 Kč Bez DPH: 518 570,00 Kč

Ipl laser IP-300

Ipl laser IP-300

Inovativní kosmetické vybavení od společností Alvi Prague řady "IP&..

0,00 Kč Bez DPH: 0,00 Kč

Ipl laser IP-300 REDesign

Ipl laser IP-300 REDesign

Inovativní kosmetické vybavení od společností Alvi Prague řady "IP&..

0,00 Kč Bez DPH: 0,00 Kč

Frakční laser MED-X Laser CO2 s radiofrekvencí

Frakční laser MED-X Laser CO2 s radiofrekvencí

Frakční laser MED-X Laser CO2 s radiofrekvencí – neinvazivní účinn..

696 052,50 Kč Bez DPH: 575 250,00 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky