+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Přístroj diamantové mikrodermabraze T-06

Skladem
 • 14 944 Kč

 • Bez DPH: 12 350 Kč


Přístroj diamantové mikrodermabraze T-06

Jedním z nejefektivnějších a nejpohodlnějších postupů pro mechanicky peeling povrchu kůže je diamantová mikrodermabraze, která umožňuje bezbolestné a pečlivě odstranit rohovite vrstvy pokožky pomocí nejjemnějšího abraziva z diamantu.

Naše společnost oficiálně zastupuje výrobce kosmetologického zařízení ALVI Prague v České Republice a nabízí za výhodnou cenu certifikovaná zařízení pro kosmetické salony, SPA centra, kosmetologická pracoviště a soukromé kanceláře za výhodné ceny. Chcete-li koupit přístroj diamantové mikrodermabraze T-06, kontaktujte prodejní asistenty společnosti.

Vlastnosti přístroje diamantové mikrodermabraze T-06

Po rozhodnuti o koupi přístroje diamantové mikrodermabraze T-06, můžete nejen kvalitativně provádět povrchovou nebo střední dermabrazí, ale také postupně sestavovat unikátní modulární kombajn z nejvhodnějšího kosmetického vybavení řady T, například s funkcí vakuove terapeutii (T-01), Ultrazvukové špachtle (T-02), elektrokoagulace (T-03), ultrazvukové terapie (T-11), RF- liftingu (T-14) atd. Všechny moduly mají stejnou velikost rámu a lze je snadno kombinovat do jedné multifunkční instalace.

Přístroj diamantové mikrodermabraze T-06 se vyznačuje jednoduchým a intuitivním ovládáním, vícestupňovou ochranou proti přehřátí, přetížením a únikem proudů, plynulým nastavením výkonu podtlaku. Vestavěný vakuový kompresor generuje tlak 60-70 mm Hg. a v kombinaci s trubkovými tryskami řeší klíčové úkoly diamantového peelingu:

 • dostatečné napětí kůže a stěn vrásek pro rovnoměrný průchod trysky obsahující brusivo;
 • okamžitá absorpce všech odloupaných částic pokožky.

Přístroj diamantové mikrodermabraze T-06 zabírá minimum prostoru, připojuje se ke standardní domácí síti 220V / 50Hz a vyznačuje se nizkou spotřebou energie díky nízkému výkonu 55 wattů.

Zbývající výhody přístroje diamantové mikrodermabraze T-06

Pomocí našich služeb si budete moci objednat přístroj diamantové mikrodermabraze T-06, který je již vybaven dvěma kovovými manipulátory a sadou trysek (9 ks) s mikrokrystalickým povlakem různých velikostí. Držadla a diamantové trysky jsou opatřeny závity, díky kterým dochází k rychlé výměně brusného kalibru a velikosti pracovního povrchu trysky.

Profilové odborníci doporučují použití mechanické dermabraze s diamantovými hroty v následujících případech:

 • omlazení a regenerace (obličej, krk, ruce, tělo, lokty, kolena) povrchním nebo středně hlubokým peelingem rohovite vrstvy kůže;
 • odstranění nerovností, vrásek, strie, jizev;
 • zvýšená pružnost a turgor kůže;
 • normalizace tónu pleti a odstranění stárnutí;
 • čištění kůže před účinky akné, komedonů, po akné;
 • eliminace fotoagingu;
 • zúžení pórů.

Je důležité mít na paměti, že přítomnost přístroje diamantové mikrodermabraze T-06 od ALVI Prague v salonu vám umožní objednat proceduru bezbolestného peelingu pro klienty všech věkových kategorií a s jakýmkoliv typem pleti.

přístroj diamantové mikrodermabraze t-06

O postupu s použitím přístroje diamantové mikrodermabraze T-06

Na rozdíl od konvenční mechanické dermabraze, postup při loupání diamantů nepoškozuje živé vrstvy kůže, nezpůsobuje bolest a nevyžaduje od pacienta dlouhodobé uzdravení. Průměrná doba trvání postupu obvykle nepřesahuje 30 minut. Pro dosažení maximálního pozitivního účinku budete potřebovat 3-4 procedury s intervalem 7-10 dnů.

Na začátku postupu provádí odborník důkladné odstranění make-upu pomocí antiseptického prostředku. Správná volba průměru trysky a kalibru brusiva závisí na velikosti a umístění ošetřujeme oblasti. Potom se vybírá tryska s vhodným průměrem a velikostí brusného zrna. Proces mikrodermabraze zahrnuje mírný tlak na kůži s následným hladkým pohybem brusného povlaku po celé ploše ošetřujeme oblasti.

I přes to, že v průběhu procedury pacient neciti bolest, jsou povinné antiemetické kosmetické přípravky.

Rozhodnete-li se koupit přístroj diamantové mikrodermabraze T-06 od naší společnosti, můžete si objednat bezplatný kurz školení na tomto typu zařízení od profesionálních kosmetologů. Všechny naše výrobky jsou doplněny dlouhodobou zárukou výrobce a vysoce kvalitním servisem.

kosmetické přístroje přístroj diamantové mikrodermabraze t-06 diamantová mikrodermabraze přístroj diamantové mikrodermabraze t-06 monofunkční kosmetické přístroje

Funkce přístroje

Vakuová diamantová mikrodermabraze

Min/Мax intenzita vakua

1-72 cm Hg

Stupeň broušení

9 násadců s různou diamantovou vrstvou

Nastavení sítě

Nastavení sítě

220-240 V / 50 Hz; 100-120 V / 60 Hz

Příkon

45 W a méně

Bezpečnost

Třída ochrany

IP31

Celkové rozměry

Celkové rozměry zařízení (netto)

302*250*110 mm

Celkové rozměry zařízení (brutto)

345*290*240 mm

Váha (netto)

2.5 kg

Váha (brutto)

4.3 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Multifunkční kosmetický přístroj A-03

Multifunkční kosmetický přístroj A-03

Mezi mnoha variantami čištění kůže na obličeji a těle se metody diamantové mikr..

25 797 Kč Bez DPH: 21 320 Kč

Elektrokoagulátor T-03 Pro

Elektrokoagulátor T-03 Pro

Elektrokoagulace (z latinské coagulatio - koagulace) je účinným a bezpečn&..

14 314 Kč Bez DPH: 11 830 Kč

Vakuový masážní přístroj T-01

Vakuový masážní přístroj T-01

Naše společnost vám nabízí vakuový masážní př&iacut..

16 674 Kč Bez DPH: 13 780 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky