Gel pro radiofrekvenční terapii Bioactive lift 1L
786.50 Kč
- Bez DPH: 650.00 Kč
- Značka: Alvi Prague
- Product Code: Gel-lift
Gel pro radiofrekvenční terapii Bioactive lift 1L
Pro ještě lepší a trvalejší účinek radiofrekvence a mikrokurentní terapie se doporučuje používat speciální přípravky přímo určené pro tato ošetření. Gely Alvi Prague pro radiofrekvenci a mikrokurentní terapii nejen zvyšují účinek těchto postupů, ale také přináší další výhody:
- vytváří stabilní kontakt mezi kůží a elektrodami;
- chrání pokožku před přehřátím;
- usnadňuje klouzání po pokožce;
- minimalizujte nepohodlí;
- pečuje o povrch pokožky.
Bioaktive lift od Alvi Prague je vodivý gel určený jako kontaktní médium pro profesionální použití s přístroji pro mikroproudovou terapii a myostimulaci. Přípravek vytváří aktivní vodivé prostředí pro radiofrekvenci a výrazně zvyšuje účinnost tohoto ošetření. Díky složení na bázi vody gel podporuje lepší pronikání obsažených bioaktivních složek hluboko do pokožky.

Kyselina hyaluronová (Sodium Hyaluronate) – zabraňuje dehydrataci pokožky, normalizuje životně důležité procesy v buňkách, zlepšuje buněčný metabolismus, čímž podporuje dýchání kožních tkání a urychluje tvorbu kolagenu a elastinu.
Extrakt z aloe (Aloe Barbadensis Leaf Extract) snadno proniká do pokožky, výrazně zlepšuje buněčný metabolismus, obnovuje látkovou výměnu, zmírňuje záněty a podráždění, čistí póry a intenzivně hydratuje pokožku.
Přípravek také zlepšuje klouzání po povrchu kůže, což zajišťuje maximální pohodlí během ošetření a zabraňuje podráždění a mechanickému poškození kůže.
Gel dlouho nevysychá a nemusí se nanášet opakovaně.

Podobné výrobky
Karbonový gel
Karbonový gel - přístrojová kosmetika na bázi nanočástic oxidu uh..
2 925.78 Kč Bez DPH: 2 418.00 Kč
Gel pro radiofrekvenční terapii
Gel pro radiofrekvenční terapii - přístrojová kosmetika pro profesionáln..
503.36 Kč Bez DPH: 416.00 Kč
Chladicí gel pro laserové a ipl procedury 250ml
Chladicí gel pro laserové a IPL procedury-nenahraditelná přístrojov&aacu..
110.11 Kč Bez DPH: 91.00 Kč
Chladicí gel pro laserové a ipl procedury 1000ml
Chladicí gel pro laserové a IPL procedury-nenahraditelná přístrojov&aacu..
251.68 Kč Bez DPH: 208.00 Kč
Gel pro mikrokurentní terapii Bioactive contact 1L
Pro ještě lepší a trvalejší účinek radiofrekvence a mikrok..
786.50 Kč Bez DPH: 650.00 Kč
Vodný roztok glycerinu pro vakuovou masáž 150 ml
Glycerinový roztok pro přístrojové ošetření – dokonal&eacut..
152.46 Kč Bez DPH: 126.00 Kč