+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Kosmetologický kombajn Prosperity 5v1: pět omlazovacích procedur v jednom zařízení

Skladem
  • 71 572 Kč

  • Bez DPH: 59 150 Kč
Doprava zdarma pro objednávky nad 12 500 kč / 500 €


Kosmetologický kombajn Prosperity 5v1: pět omlazovacích procedur v jednom zařízení

Kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 je multifunkční zařízení pro kosmetology. Zařízení se vyznačuje vysokou účinností, snadným použitím a ergonomickým stylovým designem.

Kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 je další nový přírůstek do Luxury Edition řady kosmetických kombajnů od Alvi Praha. Funkčnost zařízení vám umožňuje provádět pět nejoblíbenějších postupů v boji proti známkám stárnutí, omlazení a odstranění kosmetických vad a nedokonalostí.

kosmetologický kombajn Prosperity

Kosmetologický kombajn Prosperity 5v1: výhody a vlastnosti modelu

Nejlepší inženýři, designéři a kosmetologové česko-ukrajinské společnosti Alvi Praha pracovali na vytvoření multifunkčního kosmetologickeho kombajnu Prosperity 5v1. Výsledkem bylo vytvoření zařízení s následujícími vlastnostmi a charakteristikami:

  • Krásný vzhled a „firemni“ design. Stylové vybavení zdůrazní exkluzivitu vaší kanceláře a pomůže zvýšit úroveň důvěry zákazníků.
  • Kompaktní rozměry. Multifunkční kombajn nezabírá mnoho místa a šetří prostor.
  • Kvalitní materiály. Nástavce jsou vyrobeny z inovativních materiálů, jsou vysoce kvalitní a poskytují snadné použití.

Zařízení je vyráběno ve vlastním výrobním závodě Alvi Praha na Ukrajině, což umožňuje zákazníkům nakupovat prémiové kosmetické přístroje za ceny výrobce. Na všechny modely se poskytuje záruka 18 měsíců. Každý multifunkční kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 je předem otestován.

Nová úroveň služeb pro vaše klienty

Kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 posune váš salon na další úroveň. Zařízení Alvi Praha se používá na předních světových kosmetologických klinikách, nyní můžete svým zákazníkům poskytovat nejvyšší standarty služeb.

Chcete-li otevřít svůj vlastní exkluzivní salon nebo rozšířit nabídku služeb, můžete si koupit pouze jeden kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 a nabídnout každému klientovi soubor kombinovaných procedur s přihlédnutím k druhu a závažnosti problémů.

kosmetologický kombajn Prosperity 5v1

Unikátní vlastnosti kosmetologického kombajnu Prosperity 5v1

Funkčnost kosmetologického kombajnu Prosperity 5v1 umožňuje účinné postupy pro boj se změnami v pokožce obličeje a těla související s věkem:

  • Mikroproudová terapie. Příjemná a účinná metoda boje proti přirozenému stárnutí pleti. Impulzy ovlivňují svaly a podkožní tkáň, což vede ke zlepšení turgoru, tvorbě konturu obličeje a výraznému liftingu.
  • Neinvazivní mezoterapie. Mezoterapie umožňuje vám vyřešit řadu kosmetických problémů: ztrátu pružnosti pokožky, změny kontur obličeje, dehydrataci, matnou barvu pleti, jemné vrásky. Průnik účinných látek do hlubokých vrstev pokožky je zajištěn elektrickými impulsy (metoda elektroporace). Výsledkem tohoto postupu je zdravá a mladistvá pleť.
  • Ultrazvuková špachtle. Procedura zajišťuje účinné čištění: odstranění zrohovatěných buněk, odstranění nečistot, zúžení pórů. Dalším účinkem je normalizace mazových žláz a zlepšení pleti.
  • Galvanické proudy. Příznivý účinek galvanického proudu na stav pokožky je založen na posílení svalové tkáně, zesílení podkožní tkáně a zlepšení propustnosti kožních membrán. V důsledku účinku se zvyšuje pružnost pokožky, ovál obličeje získává pevné obrysy a aktivují se metabolické procesy.
  • Neinvazivní karboxyterapie. Postup spočívá v nasycení kožních buněk oxidem uhličitým. CO2 příznivě působí na metabolické procesy, zlepšuje krevní oběh a pružnost pokožky.
kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 - 1

Bezpečnost a účinnost

Díky promyšlenému designu nástavců nehrozí během ošetření pomocí kosmetologického kombajnu Prosperity 5v1 riziko poškození kůže a infekce. Bezpečnost je také zajištěna možností individuálního nastavení intenzity a doby expozice s přihlédnutím k citlivosti pokožky pacienta a dalším charakteristikám.

Efektivitu používání zařízení potvrdily četné klinické studie. Multifunkční kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 používají přední světové kliniky, což jasně potvrzuje účinnost postupů.

Kdo potřebuje Kosmetologický kombajn Prosperity 5v1

Je nutné koupit kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 pokud plánujete otevření vlastního salonu, chcete rozšířit nabídku služeb a zvýšit standardy péče o pacienty.

Vaši klienti ocení efektivitu komplexních profesionálních postupů péče o pleť obličeje a těla, budete schopni rychle získat zpět vybavení a získat stabilní tržby rozšířením klientské základny.

kosmetologický kombajn Prosperity -2

Jak koupit kosmetologický kombajn Prosperity 5v1

Kosmetologický kombajn Prosperity 5v1 s pokročilou funkčností si můžete zakoupit vyplněním žádosti na webových stránkách nebo pohodlným kontaktováním našich zástupců. Konzultanti zodpoví otázky, podrobně vám řeknou o výhodách zařízení Alvi Praha, dohodnou se na způsobu doručení do kteréhokoli místa. Naši klienti mohou absolvovat bezplatné školení s vydáním certifikátu.

kosmetologický kombajn Prosperity -5

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Luxusní multifunkční přístroj Autobiography 10 v 1

Luxusní multifunkční přístroj Autobiography 10 v 1

Luxusní multifunkční přístroj Autobiography od Alvi Praha. Maximáln&iacu..

107 436 Kč Bez DPH: 88 790 Kč

Kosmetologický kombajn Famous - sedm exkluzivních procedur v jednom zařízení

Kosmetologický kombajn Famous - sedm exkluzivních procedur v jednom zařízení

Kosmetologický kombajn Famous vám umožní provést sedm z nejpopulá..

83 526 Kč Bez DPH: 69 030 Kč

Multifunkční kosmetický přístroj M-3

Multifunkční kosmetický přístroj M-3

Moderní strojová kosmetologie nabízí účinné metody či&scar..

41 685 Kč Bez DPH: 34 450 Kč

Kosmetologický vozík Design Pure Chrome S

Kosmetologický vozík Design Pure Chrome S

Exkluzivní novinka byla vyvinuta speciálně pro novou řadu zařízení Alvi ..

15 573 Kč Bez DPH: 12 870 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky