+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Pikosekundový laser Quasar TL-700 Neo

Skladem
  • 2 555 496 Kč

  • Bez DPH: 2 111 980 Kč


Pikosekundový laser Quasar TL-700 Neo

Piko laser na odstranění tetování Quasar TL-700 Neo je piko laser, jediný svého druhu, se objevil nedávno a stal se slavný pro jeho pokročilé technologie ACUPICK.

Kombinace ultrakrátkých pikosekundových impulsů a různých vlnových délek vám umožní účinně a efektivně odstraňovat tetování, věkové skvrny a provádět postupy frakčního omlazení pleti.

Piko laser - zakladatel nové éry laserů

Toto zařízení bylo původně vyvinuto pro odstranění permanentního make-upu a komplexních barevných tetování. Ostatním laserům se tomuto úkolu nedařilo, obzvláště se žlutými a červenými barvami.

Při odstraňování zbytečných pigmentů z kůže si však kosmetologové všimli neočekávaných dalších jevů, které se objevily při působení piko laseru:

  • rozjasnily se pigmentové skvrny;
  • vyhladily se vrásky;
  • zmizely jizvy po akné.
pikosekundový laser quasar tl-700 neo

Princip fungovaní piko laseru

Piko laser na odstranění tetování Quasar TL-700 Neo odkazuje na neodymové lasery. Tento systém vytváří ultrakrátké impulsy (jedna biliontina sekundy). Kromě tradičních vlnových délek 1064 a 532 nm je zařízení vybaveno následujícím nasadcí:

  • nasadec pro frakční omlazení.
  • Pro přesné ovlivnění požadované plochy kůže lze průměr kontaktního místa upravit ručně. Schopnost otáčet nastavec o 360 ° výrazně zjednodušuje práci.
  • Laserové impulsy jsou absorbovány buňkami okamžitě, což odlišuje metodu od ablativního broušení. Pigmentové částice rychle expandují a rozkládají se na malé částice, než se zahřejí. Piko laser nepoškozuje buňky, pouze je signalizuje tepelnému nebezpečí. To aktivuje reorganizaci buněčné matrice bez zahřívání.
kosmetické lasery pikosekundový

Piko laser na odstranění tetování Quasar TL-700 Neo

Zařízení odstraňuje tetování efektivněji než jiná zařízení v důsledku fotoakustického účinku pikosekundových impulsů. V tomto případě proces běží bezpečně s minimální hodnotou plynulosti.

Pikosekundove impulsy umožňují použít nižší intenzitu zlepšením fotoakustického efektu. Současně se tkáně zahřívají méně, kavitační bubliny se vytvářejí pomaleji. Tím se snižuje traumatizace.

Buňky, které obsahují pigment, jsou ničeny fototermálním napětim. V první fázi tedy dochází k fragmentaci pigmentu na menší částice. Druhá fáze je doprovázena absorpcí těchto částic makrofágy po dobu několika týdnů. Množství pigmentu v kůži se postupně snižuje.

cikatorické změny v kůži byly vyrovnány;

tón pleti a reliéf byly vyrovnány;

zvýšený celkový tón, pružnost a pevnost pokožky.

laser quasar tl-700 neo pikosekundové lasery

Pikosekundová frakční laserová omlazení Quasar TL-700 Neo

Zaměřená frakční expozice zařízení je založena na technologii optického rozkladu (LIOB) indukovaného světlem. To se projevuje jako „optické poruchy způsobené světlem“. Při použití této techniky není epidermis poškozena.

Přistroj je vybaven komplexem čoček s vlnovou délkou 755 nm. Frakční omlazení se vyznačuje minimální dobou rehabilitace. Byla otevřena nová stránka v oblasti omlazení pleti, ošetření jizev, známek fotostarnutí, vyhlazení vrásek, díky frakční trysce pomocí optického rozkladu indukovaného světlem.

 pikosekundový laser quasar tl-700 neo yag lasery

Výhody piko laseru na odstranění tetování Quasar TL-700 Neo

Po konvenčních laserových postupech je nutná rehabilitační doba 3 dny až 6 týdnů, v závislosti na intenzitě expozice. Po manipulaci s piko laserem však nebylo vyžadováno navrácení.

ZAJÍMAVOST! Zpracování piko laserem je zcela atraumatické. Po expozici zůstane mírné zarudnutí a otok, který zmizí bez léčby po 2-3 hodinách.

Neexistují žádné modřiny, popáleniny, rány a loupání. Není divu, že se zařízení nazývá „studený laser“.

Procedura se provádí jak v létě, tak v zimě. Můžete dokonce jít na proceduru během poledni přestavky. To je důležité pro zákazníky, kterým je obtížné vyčlenit po zákroku i několik dní rehabilitaci.

Další výhodou je, že postup je téměř bezbolestný. Provádí se bez anestézie i těm pacientům, kteří mají nízký práh bolesti. Při odstraňování tetování se ošetřená oblast jednoduše fouká studeným vzduchem. Pacient tráví v ordinaci kosmetologa od 5 do 20 minut.

Hlavní výhodou však zůstává, že omlazení pomocí pikosekundového laseru vám umožní získat okamžité výsledky. Po první návštěvě vidí pacient v zrcadle příjemné metamorfózy. Proces je navíc kumulativní. Desátý den je zaznamenán vrchol revitalizace, který během následujících 10 dnů roste.

 pikosekundový laser quasar tl-700 neo yag lasery - 1

Jak koupit piko laser na odstranění tetování Quasar TL-700 Neo

Nákup piko laseru Quasar TL-700 Neo je snazší a výhodnější na webu ALVI PRAGUE. Jedná se o výrobní společnost z České republiky, která se na evropském trhu úspěšně rozvíjí již 10 let. Specialisté vám pomohou vybrat zařízení pro kosmetologické kliniky a kanceláře. Obdržíte poprodejní servis a evropskou kvalitu.

Poznámka! Konstrukce a barva trysek / vybavení se mohou změnit bez předchozího upozornění, ale to nemá vliv na jejich funkčnost.

 pikosekundový laser quasar tl-700 neo yag lasery - 2

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Pikosekundový laser Quasar TL-700 Titanium

Pikosekundový laser Quasar TL-700 Titanium

Pikosekundový laser Quasar TL-700 Titanium je inovativní model kosmetického zař..

3 833 244 Kč Bez DPH: 3 167 970 Kč

Pikosekundový laser Quasar TL-700 Neo+

Pikosekundový laser Quasar TL-700 Neo+

Pikosekundový laser Quasar TL-700 Neo+ - kosmetické zařízení nové..

3 322 176 Kč Bez DPH: 2 745 600 Kč

Frakční CO2 laser MED-X

Frakční CO2 laser MED-X

Frakční CO2 laser MED-X je určen pro radikální omlazení a obnovu po..

548 977 Kč Bez DPH: 453 700 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky