+420 777 638 136 Vyžádejte si hovor

Zvlhčující ampulky s kyselinou hyaluronovou Tri Moisture 10 ks/2 ml

Skladem
  • 724 Kč

  • Bez DPH: 598 Kč


Zvlhčující ampulky s kyselinou hyaluronovou Tri Moisture 10 ks/2 ml

Kyselina hyaluronová pro krásu, zdraví a mladistvost pokožky

Úspěch hardwarových procedur závisí na šikovnosti kosmetologa a správně zvolené profesionální kosmetice. Hydratační ampulky s kyselinami hyaluronovymi Tri Moisture, které naše společnost nabízí, jsou široce využívány v RF liftingu, neinvazivní mezoterapii, mikroproudové terapii.

Zvláštností zvlhčujících ampulí německé společnosti INDIVIDUAL COSMETICS je, že kosmetička dostává na výběr kyselinu hyaluronovou tří úrovní molekulové velikosti - vysoká molekulová hmotnost, nízká molekulová hmotnost a nanomolekulární. Každá frakce kyseliny hyaluronové řeší specifické úkoly pro ošetření, hojení a omlazení různých typů pokožky. Další terapeutický a profylaktický účinek zajišťuje kaktusový extrakt, který je součástí přípravku.

Jak funguje kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je komplexní organický polymer, který se nachází především v kloubech a kůži teplokrevných zvířat a lidí. Hraje rozhodující roli při udržování stabilní tkáňové hydrodynamiky. S věkem se přirozená syntéza kyseliny hyaluronové snižuje, což vede k nedostatku tekutin, špatné výživě a stárnutí pokožky. Vnější zásobení kyseliny hyaluronové do pokožky pomáhá obnovit rovnováhu vlhkosti. Hydratační ošetření pomocí ampulí s koncentrátem je nepostradatelnou součástí terapie proti stárnutí.

Proč jsou potřebné tři typy kyseliny hyaluronové?

Koncentrace kyseliny hyaluronové v extracelulárním matrixu je individuální. Záleží na vnitřních a vnějších faktorech. Intenzivní pobyt na slunci, a ještě více spálení sluncem, drasticky sníží množství hyaluronátu, pokožka schne a stárne mnohem rychleji. Typ pokožky také ovlivňuje proces stárnutí. Proto naši němečtí partneři poprvé v kosmetologické praxi navrhli použití ampulí, které zvlhčují kyselinou hyaluronovou tří frakcí.

Indikace pro použití

Hydratační ampule s kyselinami hyaluronovými jsou předepsány pacientům s následujícími poruchami a estetickými problémy:

  • nadměrná suchost pokožky;
  • odlupování kůže;
  • nerovnoměrný reliéf a nerovnoměrná barva pleti;
  • redukce turgoru kůže;
  • výskyt vrásek a záhybů.

Hydratační a omlazující procedury pomocí kyseliny hyaluronové jsou zcela bezpečné, neinvazivní a nezpůsobují alergické reakce.

Proč byste si měli koupit zvlhčující ampule od nás?

ALVI PRAGUE je předním výrobcem špičkových zařízení pro hardwarovou kosmetologii a estetickou medicínu v Evropě. Pečlivě kontrolujeme kvalitu našich přístrojů a spotřebního materiálu, který je s nimi kompatibilní, včetně profesionální kosmetiky. Když jste se rozhodli koupit zvlhčující ampule s kyselinami hyaluronovými, obdržíte:

  1. Vysoce kvalitní výrobek od známého evropského vývojáře přístrojové kosmetiky.
  2. Klinicky ověřená adaptace léčiv na vybavení naší značky.
  3. Kosmetika v praktickém balení - 10 ampulí po 2 ml koncentrátu v každé.

Vždy jsme blízko!

Hydratační ampule s kyselinami hyaluronovými Tri Moisture obdržel vynikající recenze od kosmetologů a pacientů. V naší centrále je vždy připravena zásoba přípravků.

Specialisté společnosti provedou osobní a online školení pro vaše zaměstnance, kteří vám řeknou, jak koncentrát bezpečně skladovat a provádět hydratační a omlazující procedury s použitím různých typů kosmetických zařízení.

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky