Přístroj pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou masáž DrumRoll V-02

Skladem
 • 50 336,00 Kč

 • Bez DPH: 41 600,00 Kč

Cashback 0% -

2 recenzí


Doprava zdarma pro objednávky nad 12 500 kč / 500 €


Přístroj pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou masáž DrumRoll V-02

Přístroj DrumRoll V-02 pro impulzní vakuovou masáž byl vyvinut odborníky česko-ukrajinské společnosti Alvi Prague a je prvním cenově dostupným řešením v oblasti přístrojové fyzioterapie na Ukrajině. Přístroj kombinuje tři druhy působení: vakuová masáž, vysokofrekvenční impulzní kontrakce a infračervené záření. Na rozdíl od svých předchůdců z prémiového segmentu si tento přístroj může pořídit jak velká klinika estetické medicíny nebo luxusní lázně, tak i nově otevřený kosmetický salon.

Výhody přístroje

Drum roll se z angličtiny překládá jako "víření bubnů". Název jasně odkazuje na vysokofrekvenční impulzní působení na kůži a tkáně pod ní. Zároveň zdůrazňuje vítězný nástup nových, kombinovaných technologií v přístrojové kosmetologii, které umožňují efektivní odstraňování estetických vad. Rozhodnutím o koupi vakuového masážního přístroje DrumRoll V-02 provozovatel podniku dá najevo, že přijímá výzvy moderní doby, a také upoutá pozornost nových klientů.

Jak přístroj funguje

Srdcem fyzioterapeutického účinku je multifunkční pracovní nástavec, který je s tělem přístroje spojen pneumatickým a ovládacím kabelem. Vakuový kompresor Vacuum Pro s nízkou hlučností vytváří v ošetřované oblasti podtlak. Tlak klesá na hodnotu 150 až 620 mmHg, zatímco běžný tlak je 760 mmHg. Důležité je, aby se tlak nesnižoval jen kontinuálně, ale také frakcionovaně, a to s frekvencí až 15 podtlaků za sekundu. Takto vzniká tzv. víření bubnů, o kterém vypovídá název přístroje.

Vysokofrekvenční vakuové zachycování kožních záhybů zajišťuje bezprecedentní rozhýbání tkání. Díky fyzikální vlastnosti všech tekutin obsah kapilár, lymfatických cév a mezibuněčný substrát směřují do oblastí podtlaku a zpět. Díky vysoké frekvenci vakuové masáže je  zákrok pro pacienta zcela bezbolestný.

Jak přístroj funguje přístroj pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou masáž drumroll v-02

Nejen masáž, ale mnohostranné působení

Kromě vakuové masáže působí přístroj na povrch těla impulzy o předem nastaveném výkonu a frekvenci a také infračerveným teplem – obdobou mini infrasauny. Manipulace zajišťuje zahřívání v rozmezí +33 °C až +50 °C, díky čemuž je procedura příjemná a komfortní. Možnosti stroje nabízí desítky postupů léčby, které se volí v závislosti na oblasti působení a problému, který pacienta trápí.

Režimy termální vakuové masáže

Rázový pulzní vakuový masážní přístroj může pracovat jak v plně manuálním, tak programovatelném režimu. Bude-li zvolen programový režim, jediným úkolem kosmetičky je pohybovat manipulátorem po ošetřované oblasti. Ostatní operace má na starosti automatizace. Set impulzního masážního přístroje zahrnuje pracovní nástavec, který lze použít na všechny části těla a typy pokožky. To zjednodušuje práci kosmetičky a snižuje náklady na vybavení.

Nejen masáž, ale mnohostranné působení přístroj pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou masáž drumroll v-02

Léčivé účinky

Vakuová masáž, elektromagnetické impulzy a infračervené teplo působí synergicky a zajišťují:

 • hloubkovou stimulaci epidermis a dermis, svalů, nervových zakončení, cév a kapilár;
 • polarizaci molekul mezibuněčné tekutiny a buněčné cytoplazmy;
 • zvýšení propustnosti buněčných membrán a následné zlepšení výměny plynů a metabolismu v tkáních;
 • aktivaci syntézy ATP;
 • zrychlenou regeneraci proteinové matrice;
 • lipolýzu.

Infračervené zahřívání zvyšuje teplotu v oblasti působení na 42-50 °C, díky čemuž se toxiny a metabolity intenzivně vylučují skrze póry a kanálky potních a mazových žláz.

Pohodlí a bezpečnost pro pacienta i lékaře

Vysokofrekvenční impulzní vakuový masážní přístroj využívá patentovaný nástavec Drum Nozzle, která nevyžaduje vodivé a zahřívací prostředky ani jinou přístrojovou kosmetiku. Během vakuové masáže nástavec snadno a volně klouže po pokožce, aniž by pacientovi působil nepříjemné pocity. I na citlivých místech ošetřovaný klient nepociťuje téměř žádné působení impulzů a vakua. Přístroj nezanechává na kůži podlitiny ani mikrotraumata.

Léčivé účinky masáž drumroll v-02

Vstaň a jdi

Doprovodná zahřívací masáž pokožku příjemně prohřeje. Možnost popálení je zcela vyloučena. Při práci s rázovým impulzním přístrojem se uplatňuje zásada surge et vade (vstaň a jdi): masážní procedury nevyžadují žádnou přípravu ani následné zotavení. U pacientů s velmi tenkou a citlivou pokožkou může dojít k mírné hyperémii, která však v co nejkratší době odezní.

Pracovní nástavec pro impulzní masáž je navržen tak, aby nezpůsoboval nepříjemné pocity při používání specialistou. Ani dlouhá a jednotvárná manipulace nevyvolá syndrom karpálního tunelu, který postihuje mnoho odborníků v oboru přístrojové kosmetologie.

přístroj pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou masáž drumroll v-02

Výsledky léčby

Zařízení pro vakuovou masáž s pulzním rázem přináší kumulativní účinek. Již po 1-2 ošetřeních:

 •  se zmenší plocha a objem tukových tkání;
 • redukuje se celulitida;
 • vyhlazuje se povrch pokožky;
 • mizí otoky;
 • zlepšuje se turgor a svalový tonus;
 • vyhlazují se rýhy a vrásky.

Zlepšuje se průtok krve kapilárami a arteriolami, což navrací pokožce zdravou barvu. Ulevuje se od bolesti neuralgického a posttraumatického původu.

Výsledky léčby drumroll v-02

Indikace

Pulzní rázové vakuové masážní přístroje jsou zlatým standardem při léčbě

 • stárnutí kůže působením slunečního záření;
 • ochablost, vrásky, rýhy;
 • chronická únava kožní tkáně v důsledku sedavého způsobu života nebo nedostatečné péče;
 • otoky různého původu;
 • žilní nedostatečnost, lymfo- a hemostáza;
 • přebytečný podkožní tuk a celulitida;
 • myalgie a neuralgie různé etiologie.

Rázový masážní přístroj navrátí štíhlost ženám po porodu a pacientům, kteří přibrali v důsledku hormonálním výkyvů nebo nevhodné výživy.

Indikace přístroj pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou masáž drumroll v-02

Kontraindikace

V určitých případech by se rázová vakuová masáž neměla používat. Seznam kontraindikací zahrnuje:

 • chronická zánětlivá kožní onemocnění v akutní fázi;
 • recidivy herpesu a jiných virových infekcí;
 • akutní infekce;
 • chronická systémová onemocnění s akutními stavy;
 • kožní novotvary jakékoli etiologie.

Přístroje pro pulzní rázovou masáž by měly být používány s opatrností u osob s velmi tenkou a citlivou kůží, zejména pokud trpí kuperózou. Absolutní kontraindikace jsou zhoubná onemocnění, dekompenzované srdeční selhání, epilepsie.

Kontraindikace přístroj pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou masáž drumroll v-02

Technické vlastnosti vakuového masážního přístroje DrumRoll V-02

Tělo přístroje pro impulzní termální masáž má rozměry 380x447x335 mm. Přístroj se umísťuje na desce stolu nebo na mobilním stojanu. Zařízení váží 4,6 kg. Set zahrnuje jeden univerzální pracovní nástavec. Přístroj je vybaven intuitivním dotykovým panelem, který umožňuje nastavení a sledování průběhu vakuové masáže. Přístroj vyžaduje standardní síťové napájení 220-240 V s frekvencí 50 Hz.

Spotřeba vakuového kompresoru, který hraje hlavní roli v impulzní vakuové masáži, činí až 160 W. Jedná se o jeden z nejúspornějších přístrojů v segmentu vakuové impulzní terapie.

Technické vlastnosti vakuového masážního přístroje DrumRoll V-02

Sedm důvodů, proč si koupit přístroj od Alvi Prague

Trh v České republice dnes nabízí hodně moderních kosmetických přístrojů, včetně přístrojů pro vakuovou impulzní masáž. Proč se tedy kosmetologové stále častěji rozhodují pro DrumRoll V-02? Důvody jsou zřejmé:

 1. Cena zařízení je nižší než u všech aktuálních nabídek v tomto segmentu, přičemž nízká cena nesouvisí s funkčností zařízení a jeho kvalitou.
 2. Přístroj prošel evropskou certifikací a je ideálním řešením pro použití na veřejných i soukromých klinikách a v kosmetickém průmyslu.
 3. Masáž pomocí patentovaného nástavce nevyžaduje užití dodatečné přístrojové kosmetiky ani přípravu před ošetřením nebo následnou péči.
 4. Impulzní masáž rychle a bezbolestně řeší širokou škálu estetických a zdravotních problémů u pacientů různých věkových skupin.
 5. Futuristický design zařízení ozdobí interiér vaší ordinace a přiláká nové klienty.
 6. Přístroj je vyroben z moderních, vysoce kvalitních materiálů odolných proti opotřebení, což zpříjemňuje práci a prodlužuje životnost.
 7. Přístroj je kompaktní a lehký, díky čemuž nenechává prostor konkurenci; lze jej snadno přenášet a vejde se i do menšího batohu.

Nezapomeňte, že veškeré přístroje od Alvi Prague lze bezplatně vyzkoušet a zakoupit na splátky. Společnost Alvi Prague poskytuje školení na veškeré vybavení a naši specialisté Vás naučí, jak správně pracovat se zakoupenými kosmetickými přístroji. Dodáváme zdravotnické vybavení z vlastní výroby a doručujeme po celé České republice.

Sedm důvodů, proč si koupit přístroj od Alvi Prague drumroll v-02

Funkce přístroje

vakuová termální masáž

Min/Max síla vakua

0-68 cm Hg

Teplota zahřívání

30-50 ºС

Provozní režimy

nepřetržitý; impulzní

Počet režimů vakuové masáže

6

Parametry přístroje

Parametry napájení

220-240 V / 50 Hz

Spotřeba energie

≤ 115 W a méně

Třída ochrany

IP20

Celkové rozměry balení (netto)

295*345*167 mm

Celkové rozměry balení (brutto)

545*380*255 mm

Váha (netto)

6,44 kg

Váha (brutto)

8,11 kg

1.

Přístroj V-02 Drumroll

1 ks

2.

Nástavec pro vakuovou terapii

1 ks

3.

Akrylová police

1 ks

4.

Napájecí kabel

1 ks

5.

Cyklónový filtr

1 ks

6.

Provozní příručka

1 ks

7.

Přepravní obal

1 ks

Spotřební materiál

8.

Pojistky

2 ks

9.

Filtry pro nástavec pro vakuovou terapii

50 ks

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Přístroj pro tepelnou iontoforézu CryoJet IO

Přístroj pro tepelnou iontoforézu CryoJet IO

Inovativní platforma generuje tři druhy energie (teplo, chlad, galvanický proud) pro i..

62 920,00 Kč Bez DPH: 52 000,00 Kč

Kosmetický přístroj hydrodermabraze AlviDerm

Kosmetický přístroj hydrodermabraze AlviDerm

AlviDerm - multifunkční kosmetický přístroj, vytvořený s přihlédn..

149 277,70 Kč Bez DPH: 123 370,00 Kč

Vakuový masážní přístroj s kavitací Drumroll V-05

Vakuový masážní přístroj s kavitací Drumroll V-05

Zařízení pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou termomasáž a kavi..

188 602,70 Kč Bez DPH: 155 870,00 Kč

Vakuový masážní přístroj V-02

Vakuový masážní přístroj V-02

Přístrojová vakuová terapie je založena na odměření aplikaci negativn&ia..

25 168,00 Kč Bez DPH: 20 800,00 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky