Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000

Skladem
 • 107 593,20 Kč

 • Bez DPH: 88 920,00 Kč

Cashback 0% -

3 recenzí


Doprava zdarma pro objednávky nad 12 500 kč / 500 €


Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000

Vakuum, radiofrekvence a „kouzelné bublinky“ pro zdraví, krásu a štíhlost

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 je kosmetické zařízení pro kompletní ošetření v soukromých studiích, spa centrech nebo na klinikách estetické medicíny. Přístroj je určen k péči o pleť a tělo, modelaci postavy a odstraňování estetických problémů. Kromě ultrazvukové kavitace a radiofrekvence přístroj také nabízí funkci vakuové termomasáže. Přístroj lze zakoupit online již nyní.

Tři nástroje pro perfektní vzhled a zdravou pokožku

Kavitační přístroj s radiofrekvencí v kompaktním stolním provedení je vybaven dotykovým LCD displejem. Přívětivé rozhraní a displej s úhlopříčkou 7" zaručují pohodlné a intuitivní ovládání. Na zadní straně těla přístroje se nachází držák pro uložení pěti nástavců. K řídicí jednotce jsou připojeny pomocí ohebných kabelů.

Radiofrekvenční lifting

Vzhledem k maximální účinnosti a žádanosti tohoto typu ošetření je hlavním funkčním prvkem přístroje nástavec pro RF lifting. RF lifting (radiofrequency lifting) v překladu znamená "radiofrekvenční lifting".

Účinnost RF liftingu je založena na schopnosti rádiových vln o frekvenci 3–5 MHz vyvolávat rezonanční vibrace molekul vody v buňkách a mezibuněčném prostoru. Tento proces je doprovázen uvolňováním energie a zahříváním tkání. Proteinová vlákna kolagenu a elastinu se začnou srážet a jsou nahrazována čerstvou matrix. Pokožka je vypnutá, pružná a svěží.

RF lifting dokáže nastartovat metabolické procesy a stimuluje průtok krve a lymfy. Tím se v tkáních spustí lipolýza („rozpouštění“ podkožního tuku). Teplo pomáhá tělu rychle vyplavovat toxiny a metabolity skrze kůži a krevní řečiště.

hubnutí kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 kosmetické přístroje

Proč mají nástavce pro RF lifting různé velikosti?

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 je vybaven zářiči, které vysílají tři různé druhy rádiových vln pro:

 • oblast kolem očí
 • obličej
 • tělo

Špička prvního nástavce se třemi elektrody vysílá rádiové vlny o frekvenci do 2 MHz. Je určen pro velmi jemné ošetření citlivé oblasti kolem očí a nosu. Prostřední nástavec se čtyřmi elektrodami a frekvencí až 1 MHz je určen k provádění RF liftingu. Největší nástavec je vybaven šesti elektrodami a je určena k ošetření větších ploch vlnami o frekvenci 0,5 MHz. RF lifting se podílí na modelování postavy, snižování hmotnosti a odstraňování celulitidy.

Neinvazivní RF lifting je skvělou alternativou drahých a nebezpečných chirurgických zákroků a bolestivých injekcí.

Může radiofrekvence způsobit popáleniny?

Působení energie na tkáň při RF liftingu se v různých režimech pohybuje od 15 do 50 J/cm2. Tkáň se tak zahřeje maximálně na 45 °C. To stačí k tomu, aby se spustila koagulace bílkovin, avšak popálení ani nepříjemné pocity nehrozí. Je důležité si uvědomit, že nástavec pro RF lifting nevytváří teplo. Vzniká v tkáních v důsledku synchronizovaných vibrací molekul.

kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 multifunkční kosmetické přístroje

Ultrazvuková kavitace

Kavitace v překladu z latiny znamená „vznik dutin“. Vlivem 38kHz ultrazvukových vln (s tolerancí 5 %) se v tukové podkožní tkáni vytvářejí vzduchové bubliny (tzv. studený var). Kavitace tak ničí nahromaděný tuk a jeho částice opouštějí své „stanoviště“ s krví a lymfou až nakonec jsou metabolizovány a vyloučeny přirozenou cestou ledvinami a játry. Akustická kavitace je alternativou liposukce a dalších invazivních metod odstraňování malých až středně velkých tukových zásob.

Vakuová masáž + radiofrekvence

Další nástavec přístroje PX-7000 je určen pro vakuovou termomasáž. Kompresor s nízkou hlučností vytváří v ústí nástavce podtlak v rozmezí 10 až 720 mmHg. V souladu se zákony hydrodynamiky jsou kůže a tkáně po ní nasávány do zředěného prostoru. Podtlak nemůže poškodit pokožku, ale účinně stimuluje průtok krve a lymfy, podporuje detoxikaci a odstraňuje otoky. Masáž je blahodárným doplněním RF liftingu a kavitace.

Souběžně lze zapnout volitelný radiofrekvenční ohřev. Nástavec pro podtlakovou terapii generuje rádiové vlny o frekvenci 1 MHz.

kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 multifunkční kosmetické přístroje

Kumulativní účinek ošetření

Důsledné používání tří popsaných technik umožňuje dosáhnout kumulativního účinku, zejména v oblasti tělesných partií. Přístroj PX-7000 byl již mnoha kosmetology označen za „zlatý standard“ estetické dermatologie a jedničku v oblasti modelace postavy a boje proti celulitidě a přebytečnému tuku.

V čem spočívá přínos přístroje?

Kavitační přístroj s radiofrekvencí pomáhá dosáhnout požadovaných výsledků v krátkém čase:

 1. Přirozené odbourávání přebytečného podkožního tuku.
 2. Rychlá aktivace fibroblastů produkujících kolagen a elastin.
 3. Zmírnění hemostáze a lymfostáze.
 4. Odstranění otoků a buněčné hypoxie.
 5. Urychlení metabolismu a regenerace tkání.
 6. Aktivní vylučování metabolitů a toxinů.
 7. Posílení lokální imunity.

T-lymfocyty a další imunokompetentní buňky směrují do postižené oblasti a orgány odpovědné za jejich syntézu začínají aktivně vytvářet nové „bariéry“.

hubnutí kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 kosmetické přístroje

Jak rychle se dostaví výsledky a jak dlouho zůstanou?

Bylo prokázáno, že kavitace a radiofrekvence stimulují lokální syntézu adenosintrifosfátu (ATP), hlavního zdroje energie pro všechny buněčné procesy. S každým dalším ošetřením je terapeutický účinek kavitace a zpevnění výraznější. Tuk a celulitida mizí doslova před očima. S každým dalším sezením se pokožka zlepšuje, omlazuje, mění barvu a strukturu. Tělo se změní z neforemného na štíhlé a přitažlivé. Mizí „pomerančová kůže“, strie a vrásky. Odezní také otoky nohou, a to trvale a bez použití léků.

Hladší a pevnější pokožka po RF liftingu vydrží déle než rok, což botoxové injekce ani neslibují.

Indikace

Kavitační přístroj s radiofrekvencí se doporučuje při těchto onemocněních a potížích:

 • celková obezita, nadbytek podkožního tuku po celém těle;
 • lokální ložiska tuku na stehnech, břiše, bradě atd.;
 • nesouměrné obrysy postavy a obličeje;
 • nerovnoměrná barva a struktura pleti;
 • jizvy a včetně jizev po akné (postakné);
 • příznaky fotostárnutí a stresu, ochablá pokožka;
 • stáze, otoky, tkáňová hypoxie.

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 je určeno výhradně do salonů a veškeré procedury a ošetření musí provádět odborník.

hubnutí kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 kosmetické přístroje

Technické parametry přístroje

Kavitační přístroj s radiofrekvencí má celkové rozměry 455x405x200 mm. Hmotnost netto činí 8,15 kg. Hmotnost balení včetně spotřebního materiálu je 19 kg. Maximální výkon 45 W. Přístroj je vybaven zabudovanou ochrana proti přehřátí a přepětí.

Zařízení disponuje pěti nástavci: tři pro RF lifting, jeden pro kavitaci a jeden pro vakuovou masáž s radiofrekvenčním ohřevem.

Postup a doba trvání procedur

V závislosti na indikaci může lékař předepsat ošetření kavitací, radiofrekvencí a vakuovou masáž samostatně nebo všechny postupně. Kavitace a vakuová masáž trvají 15–20 minut, celé sezení s RF liftingem trvá 20–40 minut. Lékař může měnit nástavce pro RF lifting a ošetřovat různé oblasti během jednoho sezení. Balení obsahuje jeden vakuový nástavec a jeden nástavec pro akustickou kavitaci.

Obecně celá kúra čítá 10 až 20 sezení, která probíhají ve 3 až 7denních intervalech. Rozestupy mezi jednotlivými kavitačními sezeními nesmí být kratší než jeden týden, protože tělo potřebuje čas na vyloučení produktů lipolýzy a rektifikaci tuku.

kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 multifunkční kosmetické přístroje

Proč zvolit právě nás?

Jedinečný kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 se vyplatí mít ve svém salonu, studiu nebo na klinice, a to z těchto důvodů:

 1. Jedná se oprvní kosmetický přístroj svého druhu, který kombinuje kavitaci, radiofrekvenční lifting a vakuovou stimulaci tkání.
 2. Zařízení získalo certifikaci a prošlo klinickými testy v Evropské unii a na Ukrajině.
 3. Kavitační a vakuový radiofrekvenční přístroj se vyznačuje futuristickým designem a u pacientů vzbuzuje velký zájem. Zvyšuje prestiž firmy a návštěvnost salonu.
 4. Zařízení je kompaktní, tiché a má minimální spotřebu energie.
 5. Pokud se rozhodnete přístroj zakoupit, garantujeme vám dodání zařízení kamkoli po celé České republice a bezplatné zaškolení personálu v oblasti akustické kavitace, vakuové masáže a RF liftingu pro všechny tři oblasti.
kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 multifunkční kosmetické přístroje

Nákup zdravotnických přístrojů za nejlepších podmínek

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 je špičkový kosmetický přístroj, které využívá nejnovější vědecké poznatky. Zároveň vyvíjíme produkty s ohledem na profesionální komunitu a chceme, aby naše zařízení bylo co nejžádanější a nejdostupnější.

Naše společnost je výrobcem zdravotnické techniky, což znamená, že vám nabízíme možnost zakoupit radiofrekvenční, masážní a kavitační přístroj z první ruky a bez zprostředkovatelů. Nikde jinde v Česku nenajdete lepší cenovou nabídku nového přístroje v záruce. Na začátku videa uvádíme výpočet doby návratnosti zařízení. Inovativní vybavení ve vašem salonu zaručeně zvýší počet stálých klientů a zisk.

I když právě začínáte se soukromou praxí a ještě máte jisté potíže s vývojem podnikání, jsme tu pro vás a rádi pomůžeme. PX-7000 lze zakoupit na splátky.

kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 multifunkční kosmetické přístroje

Funkce přístroje

radiofrekvenční lifting

vakuová RF terapie

ultrazvuková kavitace

Parametry RF liftingu

Energie radiofrekvence

15–50 J/cm 2

Frekvence působení:

Nástavec pro RF lifting (třípóly)

Nástavec pro RF lifting (čtyři póly)

Nástavec pro RF lifting (šest pólů)

Nástavec pro vakuovou RF terapii

 

2 MHz

1 MHz

0,5 kHz

1 MHz

Parametry ultrazvukové kavitace

Počet programů ultrazvukové kavitace

tři programy: A, B, C

Frekvence ultrazvukových vibrací

38 kHz ± 5 %

Parametry vakuové terapie

Min/Max hodnota vakua

1–72 cmHg.

Provozní režim

impulsní, konstantní

Parametry přístroje

Parametry napájení

220–240 V/50 Hz

Příkon

⩽ 45 W v závislosti na zvoleném režimu.

Stupeň ochrany

IP20

Celkové rozměry přístroje (š/h/v)

390*447*340 mm

Celkové rozměry balení (brutto)

555*475*575 mm

Váha (netto)

13,9 kg

Váha (brutto)

19,5 kg

Obsah balení

1.

Multifunkční kosmetický přístroj PX-7000+

1 ks

2.

Napájecí kabel

1 ks

3.

Akrylový držák pro nástavce

2 ks

4.

Nástavec pro RF lifting (tři póly)

1 ks

5.

Nástavec pro RF lifting (čtyři póly)

1 ks

6.

Nástavec pro RF lifting (šest pólů)

1 ks

7.

Nástavec pro vakuovou RF terapii

1 ks

8.

Nástavec pro ultrazvukovou kavitaci

1 ks

9.

Klíč pro sběrnou nádobu cyklonového filtru

1 ks

10.

Přepravní obal

1 ks

11.

Provozní příručka

1 ks

Spotřební materiály

12.

Pojistky

2 ks

13.

Filtry pro nástavec pro vakuovou RF terapii

50 ks

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Kosmetický přístroj pro kyslíkovou terapii a plynokapalinovy peeling AV-7000

Kosmetický přístroj pro kyslíkovou terapii a plynokapalinovy peeling AV-7000

Evropská společnost ALVI Praha je světově uznávaným výrobcem inovativn&i..

319 476,30 Kč Bez DPH: 264 030,00 Kč

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 plus

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 plus

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000+ patří mezi nejmoderněj&scar..

125 210,80 Kč Bez DPH: 103 480,00 Kč

Kavitační přístroj

Kavitační přístroj

Kavitační přístroj - nechirurgické řešení složitých probl&..

47 032,70 Kč Bez DPH: 38 870,00 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky