Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 plus

Skladem
 • 125 210,80 Kč

 • Bez DPH: 103 480,00 Kč

Cashback 0% -

3 recenzí


Doprava zdarma pro objednávky nad 12 500 kč / 500 €


Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 plus

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000+ patří mezi nejmodernější zařízení bezoperační estetické dermatologie. Tento přístroj je ideální pro korekci nejčastějších estetických vad bez nutností chirurgického zákroku. Postará se o vypnutí a zpevnění kontur obličeje, hloubkové omlazení a odstranění přebytečné tukové tkáně.

Nový přístroj PX-7000+ je nyní k dostání i v České republice. Jedná se o zařízení, které uspokojí poptávku po těch nejžádanějších dermatologických ošetřeních:

 • ultrazvuková kavitace,
 • radiofrekvenční lifting,
 • vakuová terapie.

Profesionální kavitační přístroj s funkcí RF liftingu nastavuje novou laťku kvality bezoperačních zákroků. Vaši klienti si hned všimnou rozdílu: již po jediné návštěvě kosmetičky je pleť pevnější a vypnutější a otoky mizí.

Kavitační přístroj s funkcí RF liftingu PX-7000+ nabízí tři způsoby ošetření v jednom zařízení:

Bezoperační tvarování postavy a omlazení pleti jsou novým standardem moderní estetické dermatologie. Návštěvníci kosmetických salonů nejsou ochotni obětovat přirozenou pružnost své pokožky kvůli krátkodobým výsledkům nebo utrácet velké částky i čas jen pro nápravu nepovedeného chirurgického zákroku.

Kavitační přístroj s funkcí RF liftingu PX-7000+ je odpovědí na nové požadavky na kvalitu: multifunkční přístroj č. 1 pro vysoce účinnou neinvazivní estetickou dermatologii. Součástí balení jsou tři sady nástavců:

 • Pro radiofrekvenční lifting. Sada obsahuje nástavce různých velikostí s možností nastavení parametrů pro ošetřování různých partií těla a obličeje, včetně jemných a citlivých oblastí kolem očí. Nástavce jsou vybaveny teplotními čidly, která se postarají o bezpečný a zároveň efektivní průběh ošetření.
 • Pro kavitaci. Kavitační přístroj s funkcí RF liftingu PX-7000+ přináší další možnosti nastavení ultrazvukových vln pro účinné bezoperační odstraňování tukových buněk.
 • Pro podtlakovou terapii PX-7000+ kombinuje vakuový nástavec s RF termální stimulací. Tato inovace zajišťuje dlouhodobý efekt.

Chcete-li si koupit kavitační přístroj s funkcí radiofrekvence PX-7000+ v Česku, jednoduše zašlete poptávku oficiálnímu prodejci. PX-7000+ a další moderní zařízení od evropské značky Alvi Prague si můžete pořídit bez navýšení ceny přímo od výrobce, který navíc poskytuje záruku a školení zdarma.

kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 plus

Ultrazvuk pomocník v boji proti tukovým buňkám

Devět z deseti dotázaných, kteří drží dietu, neví, že boj proti přebytečnému tuku má až o 200 % (i více) lepší výsledky, pokud tradiční metody hubnutí budou podpořeny přímým působením na tuk v těle. Obyčejná povrchová masáž však nepřináší žádoucí účinek, protože tukové buňky zůstávají nedotčené pod vrstvami kůže.

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000+ disponuje nástavci, které produkují vysoce intenzivní ultrazvukové vlny a směrují je přímo do shluků tukových buněk. Kavitace působí na tuk v lidském těle takto:

 1. Tukové buňky jsou vystaveny intenzivnímu ultrazvuku. Mířené ultrazvukové vlny překonají bariéru z kožních vrstev a vibrace spolehlivě dosáhnou svého cíle.
 2. V tukových buňkách se začnou tvořit malé bublinky, které je zevnitř roztahují.
 3. Tím jsou buňky ničeny a uvolněný tuk pak tělo přirozeně vyloučí.

Kavitační přístroj s funkcí RF liftingu PX-7000+ zůstává jedním z nejlepších řešení pro kavitaci v moderní kosmetologii. Zákrok ničí pouze křehké, maximálně roztažené tukové buňky. Proto kavitace je vhodná pro pacienty s nežádoucími tukovými zásobami ve všech tělesných partiích, včetně obličeje.

multifunkční kosmetické přístroje kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 plus přístroje hubnutí

Radiofrekvenční lifting – okamžité omlazení obličeje

Vaši klienti stále uvažují o liftingu obličeje pomocí traumatického chirurgického zákroku? Nabídněte jim radiofrekvenční omlazení: přináší všechny výhody faceliftu a zároveň zbavuje pacienty negativních projevů plastické chirurgie.

Stačí podstoupit jedno ošetření k tomu, aby se nadobro vzdali pomýšlení na bolestivou a nespolehlivou operaci:

 • Omlazující efekt je okamžitě viditelný. RF lifting nebyl nikdy tak účinný jako dnes: kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000+ zcela mění vnímání neinvazivního ošetření.
 • Doba rehabilitace je minimální. Mírný otok může přetrvávat 3 až 4 dny, avšak vrátit se k normálnímu životu lze již po několika hodinách.
 • Dlouhodobý účinek je zaručený. Intenzivní RF lifting spouští přirozené proces syntézy kolagenu a elastinu, které mají na starosti pevnost a zdraví pokožky. Obličej vypadá svěží a vypnutý díky využití z vlastních zdrojů; omlazení tak probíhá zcela přirozeně.
multifunkční kosmetické přístroje kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 plus přístroje hubnutí

Hloubkové omlazení pomocí vakuové terapie

Kavitační přístroj s funkcí RF liftingu PX-7000+ přináší zcela nový pohled na velmi žádanou metodu podtlakové terapie. Pokročilý vakuový nástavec vytváří v ošetřované oblasti podtlak a současně působí na měkké tkáně elektromagnetickými pulzy. Kombinace podtlakové masáže a radiofrekvenčního liftingu přináší nejlepší výsledky, a to v krátké době.

Jedinečná procedura vakuové terapie s RF liftingem je vhodná jak pro boj s nadváhou, tak pro korekci lokálních nedokonalostí po hubnutí nebo pro komplexní omlazení pleti. Nový kavitační přístroj s funkcí RF liftingu PX-7000+ kombinuje účinky vyhledávaných kosmetických ošetření v rámci jednoho intenzivního ošetření. Dosáhněte ohromujících výsledků 3–5krát rychleji než s obyčejnými přístroji!

multifunkční kosmetické přístroje kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 plus přístroje hubnutí 2

Komplexní léčba s dlouhotrvajícím účinkem

Kavitační přístroj s funkcí RF liftingu je perfektní volbou pro první ošetření, tak i pro dlouhodobou kosmetickou péči. Ultrazvukové ošetření, vakuová masáž a RF lifting stimulují přirozené procesy:

 • rozpouštění tukových buněk,
 • přirozený metabolismus tuků v těle,
 • redukce lokálních a celkových otoků,
 • regenerace kůže, aktivní růst nových buněk,
 • posílení lokální imunity,
 • syntéza ATP.

Vakuová masáž, RF lifting a kavitační terapie urychlují metabolické procesy v tkáních a probouzejí „spící“ neaktivní buňky. Díky tomuto účinku tělo nepřestává pracovat na vlastním omlazení ani po ukončení přímého působení. Pacienti si všímají, že první výsledky jsou patrné ihned po ošetření, ale konečný výsledek se projeví až po několika dnech.

kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 plus

Výhody přístroje PX-7000+

Můžete podstoupit chirurgický facelift, nakoupit drahé kosmetické produkty, zcela změnit svůj jídelníček i životní styl – přesto se kýžený výsledek stále nedostavuje. Jedná se o typickou situaci u pacientů, kteří se nakonec odhodlávají zkusit přístrojové ošetření. Úkolem kosmetičky je v tomto případě ukázat pacientovi výsledek, na který se může těšit v dohledné době.

Kavitační přístroj s funkcí RF liftingu PX-7000+ jasně demonstruje účinnost nových netraumatických postupů. Již po prvním sezení jsou patrné přednosti přístroje:

 • Okamžité výsledky bez výraznějších otoků a zarudnutí. V porovnání s plastickou chirurgií a agresivními invazivními metodami nevyžaduje kavitace a radiofrekvence prakticky žádnou rekonvalescenci, kvůli které by se pacienti museli vyhýbat osobní komunikaci a veřejným akcím.
 • Bezbolestné ošetření všech oblastí obličeje a těla. Ošetření vyvolává jen minimální nepříjemné pocity a většina pacientů je dobře snáší. Pokožka po ošetření nebolí a po jeho ukončení stačí aplikovat kvalitním krém na ochranu proti slunečnímu záření.
 • Přirozená regenerace pokožky a obnova zdravého metabolismu. Stačí si zaplatit jedno ošetření, a vyzkoušet na vlastní kůži, jak se po kavitaci a RF liftingu obličej i tělo cítí mladší. Nejedná se o laciný vizuální efekt, ale o komplexní proměnu na buněčné úrovni.
multifunkční kosmetické přístroje kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 plus přístroje hubnutí 3

Volba číslo jedna pro kosmetičky

Multifunkční kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000+ bude tou nejlepší investicí pro každý kosmetický salon nebo kliniku estetické dermatologie a vyplatí se i v dlouhodobé perspektivě. Zde je několik důvodů, proč byste si ho měli pořídit:

 • Pět nástavců + jemné nastavení a přizpůsobení parametrů pro každé ošetření. Využijte všech výhod moderní neinvazivní estetické dermatologie.
 • Zabudovaná teplotní čidla v každém nástavci umožňují bezpečnou práci a dosažení nejlepších výsledků.
 • Pohodlný LCD displej s intuitivním ovládáním.
 • Bezchybný provoz při maximálním zatížení. Rychle střídání postupů díky vylepšenému systému chlazení.
 • Spolehlivost a bezpečnost. Spotřebič je chráněn proti přehřátí, unikajícímu proudu a přepětí.

Pokud si objednáte kavitační přístroj s radiofrekvencí, můžete také absolvovat bezplatné školení ukončené certifikátem. Naši odborníci vám také pomohou vypočítat nejvýhodnější cenu ošetření s ohledem na váš region.

multifunkční kosmetické přístroje kavitační přístroj radiofrekvence px-7000 plus přístroje hubnutí

Funkce přístroje

radiofrekvenční lifting

vakuová RF terapie

ultrazvuková kavitace

Parametry radiofrekvenčního liftingu

Kontrola teploty kůže

teplotní čidlo

Energie radiofrekvence

15–50 J/cm 2

Frekvence působení:

Nástavec pro RF lifting (tří póly)

Nástavec pro RF lifting (čtyři póly)

Nástavec pro RF lifting (šest pólů)

Nástavec pro vakuovou RF terapii

 

2 MHz;

1 MHz;

0,5 kHz;

1 MHz

Parametry ultrazvukové kavitace

Počet programů ultrazvukové kavitace

tři programy: A, B, C

Frekvence ultrazvukových vibrací

38 kHz ± 5 %

Parametry vakuové terapie

Min/Max hodnota vakua

1–72 cmHg.

Provozní režim

impulsní, konstantní

Parametry přístroje

Parametry napájení

220–240 V/50 Hz

Příkon

⩽ 45 W v závislosti na zvoleném režimu.

Stupeň ochrany

IP20

Celkové rozměry přístroje (š/h/v)

390*447*340 mm

Hmotnost (netto)

13,9 kg

Celkové rozměry balení (brutto)

555*475*575 mm

Hmotnost (brutto)

19,5 kg

Obsah balení

1.

Multifunkční kosmetický přístroj PX-7000+

1 ks

2.

Napájecí kabel

1 ks

3.

Akrylový držák pro nástavce

2 ks

4.

Nástavec pro RF lifting (tři póly)

1 ks

5.

Nástavec pro RF lifting (čtyři póly)

1 ks

6.

Nástavec pro RF lifting (šest pólů)

1 ks

7.

Nástavec pro vakuovou RF terapii

1 ks

8.

Nástavec pro ultrazvukovou kavitaci

1 ks

9.

Klíč pro sběrnou nádobu cyklonového filtru

1 ks

10.

Přepravní obal

1 ks

11.

Provozní příručka

1 ks

Spotřební materiály

12.

Pojistky

2 ks

13.

Filtry pro nástavec pro vakuovou RF terapii

50 ks

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Kosmetický přístroj pro kyslíkovou terapii a plynokapalinovy peeling AV-7000

Kosmetický přístroj pro kyslíkovou terapii a plynokapalinovy peeling AV-7000

Evropská společnost ALVI Praha je světově uznávaným výrobcem inovativn&i..

319 476,30 Kč Bez DPH: 264 030,00 Kč

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000

Vakuum, radiofrekvence a „kouzelné bublinky“ pro zdraví, krásu a &s..

107 593,20 Kč Bez DPH: 88 920,00 Kč

Přístroj radiofrekvence a neinvazivní karboxyterapie PX-4000 plus

Přístroj radiofrekvence a neinvazivní karboxyterapie PX-4000 plus

Přístroj radiofrekvence a neinvazivní karboxyterapie PX-4000+ je to přístroj 2 ..

74 245,60 Kč Bez DPH: 61 360,00 Kč

Kavitační přístroj

Kavitační přístroj

Kavitační přístroj - nechirurgické řešení složitých probl&..

47 032,70 Kč Bez DPH: 38 870,00 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky