Kavitační přístroj

Skladem
 • 47 032,70 Kč

 • Bez DPH: 38 870,00 Kč

Cashback 0% -

3 recenzí


Doprava zdarma pro objednávky nad 12 500 kč / 500 €


Kavitační přístroj

Kavitační přístroj - nechirurgické řešení složitých problémů. Kavitační přístroj je pokročilé zařízení pro nechirurgické řešení celé řady problémů spojených s usazováním podkožního tuku. Kavitační přístroj se používá pro kavitační lipolýzu zaměřenou na efektivní destrukci tukových buněk.

Kavitační přístroj je absolutně bezbolestná lipodistrukce, kterou zajišťují vysoce intenzivní ultrazvukové vibrace. Snadno pronikají hluboko do tukové tkáně a vytvářejí efekt tzv. akustické kavitace, jejíž průběh je doprovázen destrukcí tukových buněk.

Kavitační přístroj od společnosti Alvi Praha (Česká republika) je zcela připraven k provozu. Zahrnuje jedinečný nástavec-emitor. S jeho pomocí jsou ultrazvukové vibrace přístroje směrovány přímo do podkožní tukové tkáně, která ukládá značné množství tukových buněk. Při působení ultrazvuku jsou bezbolestně zničeny a vylučovány z těla přirozenou cestou.

Kavitační přístroj je výbornou a jedinou alternativou k chirurgické liposukci. Postupy kavitační lipolýzy mají zároveň minimální kontraindikace, jsou lidským tělem dobře snášeny a nezpůsobují komplikace. Lipodynamická kavitace je rychlá, bezbolestná a nezanechává žádné stopy léčby.

Nákup Kavitačního přístroje je racionálním řešením pro odborníky a podnikatele, kteří se snaží být v trendu a uspokojovat potřeby svých zákazníků (pacientů). Kavitační lipolýza je neuvěřitelně populární a žádaná procedura. To znamená, že se kavitační přístroj rychle vyplatí a přinese svému majiteli úspěch.

kavitační přístroj přístroje hubnutí

Kavitační přístroj - co to je?

Jedná se o inovativní kosmetické zařízení, které generuje vysoce intenzivní ultrazvukové vibrace schopné ničit podkožní tukové buňky. Unikátní technologie byla vytvořena inženýry evropské značky Alvi Praha. Inteligentní platforma je určena pro profesionální použití a pro provádění kavitačních lipolýz

Ultrazvukový kavitační přístroj je progresivní model fyzioterapeutického zařízení. Jeho design je pečlivě promyšlený a kombinuje následující prvky.

 • Generátor ultrazvukových vln.
 • Senzory pro monitorování frekvence ultrazvukových vibrací.
 • Dotykový LCD displej pro ovládání kavitačního přístroje.
 • Nástavec-emitor pro ošetření oblastí s přebytečným podkožním tukem.

Ultrazvukový kavitační přístroj je navržen v ergonomickém, stylovém designu. Je ideální pro vybavení kosmetických salonů, lázeňských center, klinik estetické medicíny a moderních fyzioterapeutické místností.

kavitační přístroj kavitační přístroje

Princip činnosti ultrazvukového kavitačního zařízení

Kavitační přístroj vytváří vysoce intenzivní ultrazvukové směrové vibrace. Snadno dosáhnou úrovně tukové tkáně, kde způsobí účinek akustické kavitace - přirozeného procesu tvorby a zhroucení plynových bublin v intracelulární tekutině. Tento jev poněkud připomíná proces „varu“, při kterém se tvoří velké množství bublin. V okamžiku jejich zhroucení vzniká hydrodynamický šok, jehož tok je doprovázen uvolňováním velkého množství tepelné a mechanické energie. Jeho potenciál se vynakládá na přirozenou destrukci tukových buněk na přírodní složky, což je podobné procesu lipolýzy, při kterém se tuky štěpí na mastné kyseliny.

Princip fungování ultrazvukového kavitačního přístroje a jeho aplikace tedy nejsou v rozporu se zákony přírody a fyziologií člověka. S jeho pomocí se aktivuje metabolická lipolýza, která v těle kontinuálně pokračuje. Díky tomu je proces lipodynamiky výrazně zrychlen, což vám umožní získat viditelný výsledek v extrémně krátké době.

Kavitační přístroj -01

Účinnost ultrazvukového kavitačního přístroje

Akustická kavitace zaprvé způsobuje lipodynamickou destrukci buněk nejvíce naplněných tukem. Proto je zničení podkožního tuku patrnější v místech jeho hromadění - stehna, břicho, boky atd. V místech, kde dochází k menší akumulaci tuku, je účinná i kavitační lipolýza, avšak díky tenčí vrstvě podkožního tuku to bude méně patrné. V obou případech jsou zničené tukové buňky rozloženy na přirozené metabolity a vylučovány z těla přirozeně - pomocí lymfatického systému. 

Ultrazvukový kavitační přístroj pracuje ve třech směrech najednou.

 • Pomáhá aktivovat lipolýzu.
 • Pomáhá snižovat celkový počet tukových buněk.
 • Stimuluje tkáně a jejich struktury pomocí mechanické a tepelné energie generované během kavitace.

Díky tomu lze ultrazvukové kavitační zařízení úspěšně použít nejen ke zničení lokálních usazenin tuku a celulitidy, ale také k řešení dalších problémů - rychlá ztráta hmotnosti, tvarování těla, eliminace uvolnění, ochablost a známky stárnutí pokožky. Po lipodynamické destrukci pomocí ultrazvukové kavitace se stává hladší, pevnější a atraktivnější.

Kavitační přístroj

Indikace pro ultrazvukovou kavitaci

 • Lokální usazeniny podkožního tuku kdekoli v těle.
 • Celulitida
 • Lipom (benigní mastná hmota).
 • Nehomogenita tkání po chirurgické liposukci.
 • Uvolněná pojivová tkáň s přebytkem tukové tkáně.
 • Nadváha způsobená přebytečným podkožním tukem.

Bezpečnost zařízení

Ultrazvukový kavitační přístroj vyrobený společností Alvi Praha prošel certifikačním postupem podle norem EU a UK - jeho bezpečnost a kvalita jsou nepochybné.

Návratnost zařízení

Cena ultrazvukové kavitace v Praze a po České Republice je cca 800 - 1200 korun za 1 proceduru. S průměrnou pracovní zátěží specialisty 5 klientů (pacientů) / den můžete dosáhnout minimální doby návratnosti - pouze 8-10 dní. Jedná se o vynikající ukazatel účinnosti prostředků investovaných do vaší vlastní praxe nebo podnikání. Zvláště když vezmete v úvahu téměř úplnou absenci nákladů na ultrazvukové kavitační postupy.

Kavitační přístroj - 024

Proč ultrazvukový kavitační přístroj od Alvi Praha je lepší než analogy a proč se vyplatí ho koupit?

Podle odborníků není účinnost tohoto modelu zařízení nižší než izraelských, italských a německých technologií a je výrazně lepší než čínské protějšky. Jeho účinnost je uznávána evropskými odborníky a získala vysoké hodnocení praktických kosmetologů v České Republice, kteří si ultrazvukový kavitační přístroj již zakoupili. Jeho přednosti jsou nepopiratelné! 

 • Unikátní nástavec-emitor.
 • Tři režimy provozu zařízení.
 • Dotykové, intuitivní rozhraní.
 • Přiměřená cena ultrazvukového kavitačního přístroje.
 • Dlouhá životnost.

Nákup ultrazvukového kavitačního přístroje vyrobeného společností Alvi Praha znamená stát se vlastníkem spolehlivého a vysoce efektivního zařízení, jehož použití je odsouzeno k úspěchu!

Kavitační přístroj - 05

Obecné informace o ultrazvukových kavitačních postupech a přístrojích

Ultrazvuková kavitace je vědecky založená fyzioterapeutická metoda s klinicky prokázanou účinností. Již více než tucet let se úspěšně používá v medicíně - k ničení kamenů urogenitálního systému, k nekrvavé excizi tkání hustých orgánů, k profesionálnímu čištění zubů a dalším postupům.

V kosmetologii přístrojů je metoda ultrazvukové kavitace jedinou alternativou k chirurgické liposukci. Kavitační lipolýza neznamená „zrádný“ zásah do lidského těla, který přirozeně přitahuje klienty (pacienty). K ničení tuků, celulitidy, hubnutí, formování postavy a dosažení dalších pozitivních změn totiž dochází přirozeně a bez jakéhokoli úsilí ze strany člověka.

Ultrazvuková kavitace poskytuje rychle viditelné výsledky. Již po 1–2 procedurách je patrné, jak se tukové zásoby doslova taví před našimi očima, zejména na místech s výraznou vrstvou podkožního tuku. Pro jeho téměř úplné zničení zpravidla stačí 3–10 ošetření, která se provádějí v intervalu 1krát za 7 dní. Délka kurzu je stanovena přísně individuálně - přiměřeně ke složitosti problémů klienta.

V našem showroomu v Praze můžete položit dotazy a zakoupit ultrazvukový kavitační přístroj . Pokud nemáte příležitost nebo čas navštívit náš showroom, objednejte si inovativní vybavení přímo na webu!

Poznámka! Design a barva příloh / zařízení se mohou změnit bez předchozího upozornění, ale to nemá vliv na jejich funkčnost.

Kavitační přístroj - 07

Funkce přístroje

Ultrazvuková kavitace

Počet automatických režimů

А, В, С

Ultrazvuková frekvence

38 kHz ± 5%

Parametry sítě

Parametry sítě

220-240 V / 50 Hz

Příkon

45 W a méně

Bezpečnost

Třída ochrany

IP31

Celkové rozměry

Celkové rozměry (netto)

290*305*165 mm

Celkové rozměry balení (brutto)

520*420*225 mm

Váha (netto)

5.4 kg

Váha (brutto)

7 kg

Základní sada

1.

Přístroj pro ultrazvukovou kavitaci

1 ks

2.

Napájecí kabel

1 ks

3.

Akrylový držák nástavců (police)

1 ks

4.

Nástavec pro ultrazvukovou kavitaci

1 ks

5.

Přepravní obal

1 ks

6.

Provozní příručka

1 ks

Spotřební materiály

7.

Pojistky

2 ks

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Vakuový masážní přístroj s kavitací Drumroll V-05

Vakuový masážní přístroj s kavitací Drumroll V-05

Zařízení pro vysokofrekvenční impulzní vakuovou termomasáž a kavi..

188 602,70 Kč Bez DPH: 155 870,00 Kč

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 plus

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000 plus

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000+ patří mezi nejmoderněj&scar..

125 210,80 Kč Bez DPH: 103 480,00 Kč

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000

Kavitační přístroj s radiofrekvencí PX-7000

Vakuum, radiofrekvence a „kouzelné bublinky“ pro zdraví, krásu a &s..

107 593,20 Kč Bez DPH: 88 920,00 Kč

Zařízení terapií rázovou vlnou FioPro 1000

Zařízení terapií rázovou vlnou FioPro 1000

Zařízení terapií rázovou vlnou FioPro 1000 - nový přístup ..

166 281,83 Kč Bez DPH: 137 423,00 Kč

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky